Punime me grep dhe shtiza!

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Punime me grep dhe shtiza!

Paskeni shpalos qejzin ju gocat :mace: Mos harroni me na f'tu ne naten e cikave (ate t'beqarise) :fee:qe tua shofim pakez dhe ne :hmm::hmm:;)
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Punime me grep dhe shtiza!

Te bukura jane shume...AMA mire qe s'di por as vullnet te mesoj nuk kam. Kur llogarit kohen e shpenzuar per te mesuar e me pas per te pergatitur keto...te shkon 5-fish çmimi qe mund ta blesh ne dyqan. Koha eshte flori ;)
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Punime me grep dhe shtiza! 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Punime me grep dhe shtiza!

 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Punime me grep dhe shtiza!

Mbaj mend femijerin time qe kaloja ne erseke te nena, tre muajt e veres ja merresha me grep edhe madje me qendisje me kryq :D Argetoheshim me shoqet duke mesuar njera-tjetren, duke thur ndonje centro te vogel...ja atje te lulishtja e pallatit rrinim ulur nen rrezet e diellit....sa nostalgji,

Por kam vite qe nuk e kam praktikuar me edhe e kam harruar, vetem thurje di te bej :(
 

Kila

VIP
Titulli: Punime me grep dhe shtiza!

Dhe une di pak me grep e pak shtiza, si bella dhe une me shoqet e femijerise kam mesuar..
 

jana80

Super Moderator
Staff member
Dikur beja ...
Do bej nje foto te asaj qe po bej keshtu qeshni pak ideja eshte te behet mbulese krevati por po demoralizohem duke bere kuadrate ...
 
Top