• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Psikolog apo hoxhe?

Psikolog apo hoxhe?

 • Psikolog

  Votat: 25 56.8%
 • Hoxhe

  Votat: 19 43.2%

 • Totali i votuesve
  44

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
E dergova nje mik tek nje hoxhe qe e njoh. Cfare te shoh?
Kishte pasur nje gjermane ateiste aty, e cila kishte probleme me magji. Normal, shoqja e saj nga Kosova i perkthente lool
 

Ajodreqia

Antar Aktiv
Hoxhallaret jane me keq se politikanet;);)
Njoh njeren qe kishte frik vdekjen dhe e kapte ankthi e bertiste.
E hoxha i jepte ilace gjumi,duke e ditur se gjumi 1 hap larg vdekjes eshte.
Hoxhallaret qe gjasme jane njerez te zotit mashtrojne e kane vila e makina ne krahe te popullit.
Mire ua bejne qe besojne tek hoxhallaret.
P.s ka plot e plot raste te tilla;);)
Ju fetaret e medhenj mos na beni sikur u preket nga postimi im.
Myslimane jam po nuk besoj tek hoxhallaret :D
A tash mo ja fut kot ka edhe psikiater qe te qmen po mos fut krejt me ni thes se aj sosht hoxh hoxha te fryn edhe diten e mir te lexon Kuran e tjera jo ilaqe se sosht mjek
Shum mvjen qudi prej juve jam musliman po nuk besoj nfe e ku beson ti🙉
 

Ajodreqia

Antar Aktiv
Ni rast ta them un e mbyten ni djal nburg edhe nje kusherin u ba ves prej qati momenti kur e pa e kena qu te psikiatri 6 muj e ka mbyt me ilaqe e sene barna koti e qum te hoxha erdh nveti njeri 😣😣
 

Jetmira

Banned
A tash mo ja fut kot ka edhe psikiater qe te qmen po mos fut krejt me ni thes se aj sosht hoxh hoxha te fryn edhe diten e mir te lexon Kuran e tjera jo ilaqe se sosht mjek
Shum mvjen qudi prej juve jam musliman po nuk besoj nfe e ku beson ti🙉
Une besoj ne Zot :D.
Nuk e krijoi zoti fene,por njerezit :):).
Cdo njeri beson aty ku deshiron,per mua feja i ka duart me te ndyra se politika.
 

Ajodreqia

Antar Aktiv
Une besoj ne Zot :D.
Nuk e krijoi zoti fene,por njerezit :):).
Cdo njeri beson aty ku deshiron,per mua feja i ka duart me te ndyra se politika.
Ska sen nket bot qe ka kriju njeri as asni qdo sen osht prej Zotit
Smunesh me than ti i besoj Zotit kur e shkel fjalen e tij ne Kuran ok mos beso te hoxha po Kurani aty jan kejtat po njs secili per vete
 
Top