Pse femrat zgjedhin për bashkëshort dikë më të madh se vetja? Këto janë disa nga arsy

Hera

Moderatorë
Staff member
Nuk mund te jem dakort me te gjitha pikat por ajo eshte ne deshiren e cdo femre....personalisht nuk kam mendua moshen tek njeriu qe kam ndier por dy vjet me te madh se veten po e deri ne 5 vjet nuk e di a mund te me ndodhe me vone jeta eshte e cuditshme
 

Legally_Sweet

Gjelbërimi i mamit dhe i babit
Staff member
Supozohet qe nje me i madh ne moshe eshte edhe me i pjekur...supozohet domethene, se kta nga natyra mbeten i çik kalamaj dhe duhet ti rrisim ne gjithe jeten :p
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Sepse dine te dominojne e manipulojne :p
 
Top