Propozim per Sop nick anja24

Status
E mbyllur për postime të tjera.

AL3XI

Te Ka Lali Shpirt
votoni nick anja24 per sop po ose jo mund edhe te komentoni dicka ne lidhje me vendimin qe merni ose dicka tj flm.
 
Un Votoj Pro Per Anja24 Per Aq Sa e Njof Un Eshte Shum e Afte Per Te Menaxhuar Statusin Sop Si Dhe SHum e Komunikushme Me Userat .. Pra vota Ime Eshte PO
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Vota ime esht JO. Arsyja.. Se njoh! Kohet e fundit sa kam par shum on rri pothuajse gjithmone deop.
 

Premium

Member
Jam pro me shtimin e anja24 per sop. Besoj qe esht e afte per sop flm.
 

chatoshqip

New member
Per anja24 edhe pse shof simpati nga shumica, mendimi im eshte per JO.
Arsyeja: Nuk e njof shum mire personalisht dhe nuk dua te krijohen keqkuptime ne staf.
Me vone kismet e diskutojme prap.
 
Last edited:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Mirembrema!

jam kureshtare me dite,ku eshte ky chati qe flisni?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top