Propozim per Ircop

Propozim per Ircop

  • Po

    Votat: 8 88.9%
  • Jo

    Votat: 1 11.1%

  • Totali i votuesve
    9

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Pershendetje te gjithve. Pasi fola me Wxp ca dit me par edhe kemi vu re qe kemi nevoj per ircop e vendosa te hap kte tem per te propozuar 2 Sopa aktual per ti kaluar Ircop. Ata jan Server e Burn meqe rrijn pothuajse gjith naten on line.
 

Network

Antarë
Pe: Propozim per Ircop

Burn skishte nevoje per votim , eshte robi me tamom dhe robi qe di te boj muhabet e te rrespektoj. ma do menja gjynof qe e keni len kaq gjat me prit..

sic e thash tek tema tjeter ky dhe server e merito nga sopat per tu shtu ircop. Burn duhet sesbe sidomos per ne oret e darkave
 

alfa-5

Anëtar i ri
Pe: Propozim per Ircop

Cun shum i mire dhe ky, me perkushtim dhe sjellje te mire! Ja vlen dhe ky... PRO
 

InFeRnO

Antarë i Respektuar
Titulli: Propozim per Ircop

Te them drejten kam dash me hap i tem te tille , dhe mendoja qe Burn nga ana ime personalisht nuk ka nevoje per votim, Burn e meriton ..eshte cun me norme e njof sh mire. gjithashtu dhe [Server] tu shtonte ,plus kisha deshire dhe Pazzini te ishte oper meqe ai shum mire mund te zevendose 2 orare si te shqiperise dhe Usa ose e kunderta te kalonte Sop!!
 

The_AnGeL

WwW.FunGames22.CoM
Titulli: Propozim per Ircop

Burn eshte Cun persmari ! Mbeshtes mendimin e Tonit... Na Duhet ai person ne staff !:)
 

The_AnGeL

WwW.FunGames22.CoM
Titulli: Propozim per Ircop

Te them drejten kam dash me hap i tem te tille , dhe mendoja qe Burn nga ana ime personalisht nuk ka nevoje per votim, Burn e meriton ..eshte cun me norme e njof sh mire. gjithashtu dhe [Server] tu shtonte ,plus kisha deshire dhe Pazzini te ishte oper meqe ai shum mire mund te zevendose 2 orare si te shqiperise dhe Usa ose e kunderta te kalonte Sop!!
Sa per Pazzini mund ta favorizoj orari por nuk vlen asnje lek , fmi qe merren me llafe lart e posht e sjellin vec debate ne staff per ca na duhen...per tu zan e mos me be chat ? Un jam kundra Atij sic mund te jen dhe te tjere ;)
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: Propozim per Ircop

Ky eshte i dobishem dhe shum cun korrekt:) shpresoj ta kemi ne stafin opers :)
 
Top