Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Loja e fotoveHarkun e triumfit ne Paris..
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Loja e fotoveDavid Cameroon duke pire Coca Cola :)
 

Soulmind

oNcE...
Pe: Loja e fotove

aman mi shkodrane cna kujtove dhe ti:p
ja tek e ke:)
281373_234865989886231_220376478001849_663162_4714284_n.jpg

Dua nje cokollate TRIPLO jeshile... ka pas me perpara po s'di a ka me ne shqiperi:)
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotove

triplo.jpg .... cfar ti bejm.... :D donte triplo goca.... :kercim:

my turn..... dua nje portret te lodhur nga fati i keq ... :D
 

Soulmind

oNcE...
Pe: Loja e fotove

kerkova fytyr te lodhur mezi gjeta nje:p


Uploaded with ImageShack.us
kerkova fytyr te lumtur me dolen disa:p
Happy.jpg

une dua nje akullore me lajthi ne gote(si ajo te behari te rruga durrsit:))

p.s. hera e trete qe e kerkoj pasi 2 heret e para s'ma sollen ashtu sic eshte atje:(
 

Attachments

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Loja e fotove


Te befte mire :)

Une dua nje chopper te zi...
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Loja e fotove


Dua qershi....
 
Titulli: Loja e fotove


une s'para kam neps... edhe qershiat nuk i pelqej shume... por kesaj here kjo foto me 'tundoi'...

dua luleshtrydhe ;)
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Loja e fotove


Dua sallate frutash...
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotoveduan nje yacht
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Pe: Loja e fotove


Nje fushe me tulipan te bardhe..:)
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loja e fotovenje sport R8
 
A

AlbertPrengzaj

Guest
Titulli: Loja e fotoveNje shishe vere,,,me te shtrejten ne bot
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Pe: Loja e fotove

Zgjidhe me te shtrejten..:p...Nje fushe me grur,.:),..
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top