Phone Unlocking për çdo Mobil

JetMir

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Phone Unlocking për të gjithë Mobilephone - SPECIAL

Code:
[URL="http://rapidshare.com/files/13402990/Phone_Unlocking_for_All_Mobilephones_-_SPECIAL-.part1.rar"]RapidShare: Easy Filehosting[/URL]
[URL="http://rapidshare.com/files/13395350/Phone_Unlocking_for_All_Mobilephones_-_SPECIAL-.part2.rar"]RapidShare: Easy Filehosting[/URL]


Për shumë nga modelet e telefonave celular është një zgjidhje...
Ju duhet vetëm një kabllo për të konektuar Celularin tuaj me PC.

Shërben për këta lloje modelesh:

Ericsson: Mitsibushi: Motorola: Nokia: Panasonic:
Philips: Sagem: Sony: Samsung: Sharp: LG: NEC:

Provojeni dhe binduni. :)
 
Last edited:

Ghost

Anëtar i Nderuar
Phone Unlocking për të gjithë Mobilephone - SPECIAL

Code:
[URL="http://rapidshare.com/files/13402990/Phone_Unlocking_for_All_Mobilephones_-_SPECIAL-.part1.rar"]RapidShare: Easy Filehosting[/URL]
[URL="http://rapidshare.com/files/13395350/Phone_Unlocking_for_All_Mobilephones_-_SPECIAL-.part2.rar"]RapidShare: Easy Filehosting[/URL]


Për shumë nga modelet e telefonave celular është një zgjidhje...
Ju duhet vetëm një kabllo për të konektuar Celularin tuaj me PC.

Shërben për këta lloje modelesh:

Ericsson: Mitsibushi: Motorola: Nokia: Panasonic:
Philips: Sagem: Sony: Samsung: Sharp: LG: NEC:

Provojeni dhe binduni. :)
JetMir nuk po e kuptoj se per qfar ... Nevojitet ...mund te ma sqarosh vetem pak me shum .. :(
 

METi

-=EdoLorEli=-
JetMir nuk po e kuptoj se per qfar ... Nevojitet ...mund te ma sqarosh vetem pak me shum .. :(

Për mi deblloku telefonat!
 

Nur

Member
shoku jetmir flm per ket progr a ka jetmir (apo ju antar te forumit) mundsi me me sqaru mbi kabllon se qfar kabllo duhet emri ...
 
Titulli: Phone Unlocking për çdo Mobil

Mua me eshte bllokuar telefoni e kam samsung GT_15500 kam harruar pass ...Sdi a me ndihmon kjo gjeja ktu?
 

cent

Banned
Titulli: Phone Unlocking për çdo Mobil

Mua me eshte bllokuar telefoni e kam samsung GT_15500 kam harruar pass ...Sdi a me ndihmon kjo gjeja ktu?
*2767*3855# Ky kod kthen telefonin ne gjendjen e meparshme dhe heq cdo kod (nuk te fshin numerat e telefonit)
 
Titulli: Phone Unlocking për çdo Mobil

Shiko kete videon...
1.Shkarko keto driverat ketu
2.Me pas futu ketu Dhe ndiq si behet instalimi
3.Per cdo prob shkruaj perseri,Ciao


PS: ose po ke besim tek dikush,Mund te marresh asistence nga TeamView :)
 
Titulli: Phone Unlocking për çdo Mobil

flm ta provoj njehere megjithse ne tentative per ta hapur mu bllokua me keq ..Flm per ndihmen..
 
Titulli: Phone Unlocking për çdo Mobil

Nk eshte e veshtire,mjafton te ndjekesh te gjith tutorialin

Ps: Mos te duket fare e veshtire :) po pate prob shkruaj serisht,Gezuar x shume vjet
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Phone Unlocking për çdo Mobil

#*7337# provoje njeher kete
 
Titulli: Phone Unlocking për çdo Mobil

Sben as ky numer Master..i kisha vene pattern dhe e harrova tani kerkon call emergjece..
 
Titulli: Phone Unlocking për çdo Mobil

Nk eshte e veshtire,mjafton te ndjekesh te gjith tutorialin

Ps: Mos te duket fare e veshtire :) po pate prob shkruaj serisht,Gezuar x shume vjet
Gezuar dhe ti Lover po mu duk icike i veshtire ky tutoriali..ta provoj ..
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Phone Unlocking për çdo Mobil

Mundesia e fundit eshte program ne servis...
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Phone Unlocking për çdo Mobil

 
Top