Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

LoSsT

VIP

Didi

C'est la vie.
Staff member
Pe: Pershendetje me kengen...

 
Pe: Pershendetje me kengen...

Pershendes te gjithe kafedashesit e FV
[video=youtube;_0-6ZX7pgqw]http://www.youtube.com/watch?v=_0-6ZX7pgqw[/video]
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershendetje me kengen...

Per cunat e e forumit, pershtatet me ato qe duan te thone :p .......Kush di pak italisht....:D

 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar

Smirnoff

Anëtar i Nderuar

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershendetje me kengen...

Per postuesin/postuesen e radhes.....

 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
Pe: Pershendetje me kengen...

Per ata qe jane ne qejf :)

 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
Pe: Pershendetje me kengen...

.....majself!

 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershendetje me kengen...

Pershendes antaret e brezit tim :D.....Ata qe njoh si...Ylli-1...Kitrra...BeniT..Lela...LBG....Mia :D...Bledikorcari...diku diku...Elushe, Katia, Karamelezana, ....te gjithe ata qe kan jetuar kenget e viteve70-80-90 koshient :p
:kiss
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershendetje me kengen...

Per shumicen e atyre qe jane online,per postuesin e radhes dhe per ato qe u pershtatet naj cike si kenge :)

 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Pershendetje me kengen...


....pershendes ate qe do ti pelqej......
ju uroj te gjitheve gjum te embel, dhe nje te djele te kendeshme.....
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top