Pershendetje Cuna

raph

New member
Po shkruaj per nje nick problematik qe behet i bezdisur gjithnje me operatoret duke i ofenduar per kete arsye ka marre dhe suspend. Behet fjale per nick "ASSO" Mund ta dime nga personi qe e ka vendosur dhe sa kohe do jete ky nick i bllokuar qe ti japim nje pergjigje te sakte ketij chatisti qe sa vjen edhe behet me i bezdisur duke hyre te sherbimet. Flm
 
Top