Perse nuk blini libra ne vend te kafeve, cumcakizave apo cigareve?

Soulmind

oNcE...
se bejne me lire dhe ti kerkon stomaku :gjuhe:
 

Ketrush

Anëtar i ri
:kapele::fat:studim:
Respekt ne fund te fjalise eshte shprehje gjuhesore per te mbyllur nje shkrim drejtuar dikujt.

Faleminderit s'i kam thene kujt ne virtualitet...:)

Persa i perket pjeses tjeter te shrimit, jam dakort me ty, megjithate ata qe duan te bejne figura te mira e te keqija ne virtualitet s'me interesojne shume, se une personalisht nuk sillem ne jeten reale 100% sic sillem ne virtualitet.
Ka raste kur them te verteten, ashtu sic ka raste qe genjej, ashtu sic ka raste qe bej rolin e budallait, ashtu sic ka raste qe pergjigjem sa per te ngritur nervat, ashtu sic ka raste qe sillem si superiore, ashtu sic ka raste qe jam e perulur ndaj forumisteve..Ne jeten reale gjithe keto gjera nuk kam kohe ti bej:)
 

Passion

Super Moderator
Staff member
Nuk blej cigare.

Kam heq dore ka kohe,por sa per libra kam pc sa per 13 biblotekat me te medha ne bote.

Keshtu eshte puna.

;)
 

Soulmind

oNcE...
Nuk blej cigare.

Kam heq dore ka kohe,por sa per libra kam pc sa per 13 biblotekat me te medha ne bote.

Keshtu eshte puna.

;)
lexon dot? mua me iken perqendrimi shpejt
 

Tip

Well-known member
Sipas INSTAT, pemet e Kamzes prodhojne me shume libra se cdo krahin tjeter Shqiptare.


Nderkohe ne Kamez:

1689733

Runi ambjentin! Mos preni pemet!
 

Levina

L.E.V.I.N.A
Sot, interneti dhe platformat e tjera dixhitale te marrjes se informacionit jane te shumta, vertet lexohet me pak, dhe kjo seshte pozitive por edhe te ulesh te lexosh 500 faqe histori dashurie nga Daniel steel apo Nicolas Sparks seshte normale. Te lexosh Tolstoin, Simon De Bovuar, Kadarene apo ndonje autobiografi ok, por reklamat nga vitrina e librit nuk ua imponojne nje lexim te tille, dhe ne vend te ketyre reklamojne ate mallin e lire te konsumit, qe eshte totalisht humbje kohe.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Sot, interneti dhe platformat e tjera dixhitale te marrjes se informacionit jane te shumta, vertet lexohet me pak, dhe kjo seshte pozitive por edhe te ulesh te lexosh 500 faqe histori dashurie nga Daniel steel apo Nicolas Sparks seshte normale. Te lexosh Tolstoin, Simon De Bovuar, Kadarene apo ndonje autobiografi ok, por reklamat nga vitrina e librit nuk ua imponojne nje lexim te tille, dhe ne vend te ketyre reklamojne ate mallin e lire te konsumit, qe eshte totalisht humbje kohe.
Ti je dashuri ne tere dimensionin e fjales. Love you.

Sa per temen,seleksionim leximi.
Te lexosh por te dish clexon.
 
Top