Pergjigju me Po ose Jo!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Jo.
Tema pergjigju me po jo. ;P

Te pelqejn arrat?
 

Frank

No Love Lost, No Love Found!
Me raste

Nese eshte nate dhe ty te duket dite cila eshte shprehja qe perdor kur sheh dike?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top