Per te gjithe ju!

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Se kuptova qarte @Iva idene tende....mund te ma shpjegosh e njehere cke ne mendje....
 

Iva1

Well-known member
Se kuptova qarte @Iva idene tende....mund te ma shpjegosh e njehere cke ne mendje....
Atehere temat qe ke vendos,dua te them qe secili ta trajtoj ashtu sic ndihet se mund ta pershkruaj me mire.
Pranvere ne shpirt psh,une dua ta trajtoj si proze,dikush si poezi .A nuk mundet ti sjellim sic ne duam?
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
E kam thene me siper , si tjua doje qejfi!
Jane te pranuara te gjitha llojet e te shkruarit...poezi,proze,.ese, bejte ....di une :)
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Por si tematika ju duken te pershtatshme? Apo mendoni ti ndryshojme duke i emertuar ndryshe...kte doja te dija :)
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Sic e tha dhe moonlight anonim do ishte perfect dhe secili do vleresohej pa e ditur se kush ka e shkruar poezin e caktuar ✌
Qellimi ai eshte , qe askush mos niset nga preferencat mbi antarin, por mbi krijimin. :)

Nderkohe ju qe jeni ok, filloni e dergoni ndonje copez krijim ne inbox tim :)
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Pershendetje

Serio tani, do e bejme kete konkurs apo cne???

Pres ne Inbox krijimet tuaja , qofshin me temen e paravendosur, qofte me teme te lire

Ctju kendoj shpirti mi nisni :)

Ju du fort.....

Mbetem ne pritje !PS: @Iva , @Amara_La_Negra , @Ri , @Soul , @Senseo , @imp4ct ,

E kush tjeter se spo me punon truri
 

Frank

No Love Lost, No Love Found!
Sa me ngut e paske kolege, duro se krijimtaria do pune???
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Une vetem budallalliqe di, keto seriozet nuk ja them. :p
Po mire o se nuk do i botojme ne liber....kot tii tani

cte te vij nise, e kam cilesuar edhe Bejte
 

Iva1

Well-known member
Te jesh e sigurt qe sapo Qershori te na prek,do shperthejme ne bum krijimes?
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Pershendetje

Tema e muajit eshte Pranvere ne shpirt , Ne pritje te embel jam ...

Inbox im pret te shperthej nga krijimet :)


Ne daten 15 duhet te hapim konkursin....urgjent :)
 
Top