Parfumet

Schila

VIP
Le te diskutojme se bashku rreth parfumeve..........
..............qe nga firmat me te njohura e deri ne aromat me te reja.........


Jeni besnik te ndonje parfumi apo gjithmone i nderroni?
Cfare parfumi perdorni aktualisht ?
 

Jeta

Anëtar i Respektuar
Nuk jam dhe aq besnike e parfumave. Momentalisht perdor hypnose nga lancome, por kam pershtypjen se nuk do e nderroj me, meqe me hipnotizon me te vertete!
 

Attachments

Last edited:

Hermosita

Member
Pas shuuume e shuuuume parfumesh qe kam provuar tani jam "abonuar" tek Brigh Crystal i Versace... Nuk e nderroj kete parfume me asnje ne bote (per momentin). Ndera keta te tjeret qe kam mund t'i perdor 1 apo 2 here ne jave sa per te mos mbetur stok ne dollap :D
 

Attachments

Elushe

Vogëlushe
Bvlgari ~ Voile de Jasemin & Rose Essentielle
Vera Wang ~ Princess


 
une gjithmon perdore ''miracle'',eshte parfumi qe kam gjetur rehat dhe kam kohe qe e perdor.
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
ket perdor gjithmon amo jo edhe aq shum se nuk i kom shum qef parfumet, preferoj eren e trupit t'pastert:rolleyes:...mplq shum ata shampot e trupit me er lule, kamomille e sene sps ta lojn ni er n'lekur qe t'vjen deshira me honger veten...
 

Attachments

Ajo

New member
Vetem Calvin Klein nuk e nderroj me asnje parfum tjeter
 
Une perdor DIVINE :fluturoze:
 
aktualisht perdor J'adore te Chrisyian Dior
Por parfumet i nderroj si veshjet
Nuk gjej nje here rehat!
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Aktualish perdor J'adore dhe Hugo Boss...Kam perdorur Hypnotic dhe Miss-in e Diorit...Qe te dy shume te mire..

Edhe FENDI Palazzo eshte shuuuume i mire...
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
cdoher perdor.. Giorgio Armani .. nuk e nderroj :)
 

Lolita25

So EmoTionaL
Momentalisht perdor Ninna Richi ,e kam dhurat nga nje kusherir e imja.
 

pulcina86

❤️
CLINIQUE
Aromantics Elixir...Kete po xdor momentalisht, me pelqen shum dhe me pelqeu shum dhe cmimi qe kishte ne Franc. :D
 

orchidea

Member
Parfumi qe me eshte pershtatur dhe qe smendoj ta ndrroj me eshte " JLO "
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Mua ato te Dior ne pergjithesi me pelqejne shume...
Por kohet e fundit sikur nuk i duroj dot parfumet..
 

eldi

trafikante
momentalish po perdor celin dion. ma kan bere dhurat nga gjermania nje shok. eshte shum i mire. me pelqen.
 
Top