Paper Art- Arti me leter

Soulmind

oNcE...
Letra edhe pse nje nder materialet me fraxhile per tu perdorur ne krijimin e artit, ajo mund te jete po aq fleksibel dhe e duhura per ekperimentime te ndryshme. Nese deri dje mendonit se esht enje material i merzitshem shikoni kto imazhe dhe do ndryshoni mendim :D...

Art duke perdorur vetem nje flete te vetme nga Peter Callesen
Portret & Pende nga Yulia Brodskaya
Paper Cut Art nga Hina AoyamaOrigami Masks nga Joel CooperOrigami nga Nguyen Hung Cuong
Skultpure letreOrigami Street Art nga Mademoiselle Maurice
Paper Landscape nga Eiko Ojala
Handcut Paper Art nga Lisa Rodden

Paper Art nga Cheong-ah Hwang


 

jana80

Super Moderator
Staff member
sa e bukur qenka kjo tema.. flm atij vizitatorit anonim qe e vizitoj e me beri kureshtare qe ta njoh ...
 
Top