Përse vajzat mësojnë më mirë sesa djemtë?

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Nuk mendoj se ka te beje gjinia shume...tek te mesuarit...

vajzat mund te jene me teper te zonjat te mbajne mend...por me te sukseshem (pergjithsisht) jane meshkujt....
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Ne vendin e mc donalds mbase....ktu te thajne piten femrat per mesime lol
 

Tiku

Obiter Dictum....
Staff member
E ne jau thajme piten si ne mesime edhe ne jeten e perditshme… :p :p
 

Tiku

Obiter Dictum....
Staff member
Sepse nuk e kane mendjen per aguridhe…. ;) lol
 

Soulmind

oNcE...
s'di pse m'eshte perkthy ne english faqja... dhe komentet dalin super funny me autotranslate. lol.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
E po kjo dihet me koh mo!!

Zoti meshkujve ju dha forcen femrave zgjuarsin
Cfar ti besh !keq ju ra po keshtu i madhi pat vendos.
 

Eruljan

Anëtar i ri
Sepse gocat Jane te zjuara edhe e kan mendjen ke mesimet.kurse ne djemt e kemi mendjen ke gocat sa e bukur kjo sa e mir dhe iken mesimet dhe shkolla mbaroji dhe Femra del e zjuar ahhahahah
 

Tiku

Obiter Dictum....
Staff member
Se truri i tyre mban shume mend budallalliqet. LOL
 
Sondazhet gjithmone perpiqen ti ndajne te mirat ose te keqiat mes gjinive,nderkohe qe gjinia ne te tilla raste eshte shume relative.
Absolut eshte fakti qe cdo gje ka td beje me njeriun si individ si karakter pa marre parasysh ciles gjinie i perket.

PS-Sa per info....stilistet me te mire ne bote, kuzhinieret, parukieret etj, jane meshkuj ose feshkuj , pak rendesi ka kjo :)
Pra jua kalojme edhe aty ku ju duhet te jeni te parat.
Natyrisht edhe kjo eshte relative :p


 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Tani po te nisem si femer them mesojne femrat,por po te nisem si nene,ku ke me te zgjuar se tim bir.Driten e syve te mi. ahhahahahahahaha.
 

Legally_Sweet

The Donna to your Harvey
Staff member
Per te mesu me mire sot mesojn ata qe din ti thone JO rrjeteve sociale, whatsapprave, forumeve...perndryshe ka too many distractions.
 

Tiku

Obiter Dictum....
Staff member
Per te mesu me mire sot mesojn ata qe din ti thone JO rrjeteve sociale, whatsapprave, forumeve...perndryshe ka too many distractions.
Dmth ti e une qe duam te marrim licencat stop ketyre gjonave lol..:p
 

ZHIGO

wish me well...
Nk ka tboje fare gjinia, ata/o qe e kane mendjen tek msimi e kane.
Po mi lal, po kuj ti thush...nk te merr vesh njeri ashtu si e ke shkrujt ti :p

sa dobët paske qen ne gjuh shqipe mi yll :emoji_stuck_out_tongue_winking_eye:

jo se kemi qen ne me mir jo, se qe ne klas te dyte na zunën hallet, na zuni matemotikofobia :LOL:
 
  • Haha
Reactions: NGU

NGU

HG
Po mi lal, po kuj ti thush...nk te merr vesh njeri ashtu si e ke shkrujt ti :p

sa dobët paske qen ne gjuh shqipe mi yll :emoji_stuck_out_tongue_winking_eye:

jo se kemi qen ne me mir jo, se qe ne klas te dyte na zunën hallet, na zuni matemotikofobia :LOL:
Un dobet? Traft ajo pike pra ku mi ke -ë-jat tek “qen” , “klas”. :p E shume e shume gabime tjera:p
 
Top