O hajdeni be se ka ditlindjen dushi...(kitrra)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Dua te falenderoj te gjithe anetaret e forumitvirtual te cilet me rastin e ditelindjes sime me ato qe me dhururan me bene te ndjehem me mire. Ju them me plot kuptimin e fjales se urimet e dhuratat tuaja ishin ato qe i rriten madheshtin ditelindjes sime. Jam krenar me ju dhe per ju. Ju falemnderit shume. :ciaoo::ciaoo::ciaoo:
asgje e kemi per detyre :) te urojme miqte nga zemra.
 
Te uroj edhe 100 vjet te tjera, u plaksh i lumtur e me gjithcka ta do zemra prane teje. por mbi te gjitha qofsh gjithmone i ri ne shpirt.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
hahahahahahaha,Kiterr ,paske qene i Ri ketu e i pamartum akoma. :p
Sic thote hapsi temes.

Tag e ke Kiterr,me lexu kete teme.

Qenka dhe e ndjera Bella. :(
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top