Nmsp ScRiPt....

MasteR

I'm offline
  • Like
Reactions: WxP

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Nmsp ScRiPt....

MasteR ti e ke ber? :p
 
  • Like
Reactions: WxP

MasteR

I'm offline
Pe: Nmsp ScRiPt....

NmSp ScRiPt.zip download

PERMBAN:

Auto-deop per stafin sop.
Menaxhim te bisedave private.
Sistem away dhe auto-away.
Fjalor perkthimi ne 5 gjuhe (fatkeqesisht nuk e ka akoma shqipen)
Parashikim boteror moti.
Lokalizues ip-je per ircops.
Anti-clonesx per ircop.
Skanues proxysh per ircop.
Lojera etj.
 
  • Like
Reactions: WxP

eGo0sTyle

System Engineer
Titulli: Nmsp ScRiPt....

Ti e ke bo scriptin kshu apo ti e ke modifiku?
 
  • Like
Reactions: WxP

Kasemi

New member
Titulli: Nmsp ScRiPt....

Pershendetje te gjitheve! Se pari dua te falenderoj cdo vizitor te kesaj teme per interesin rreth punimit tim. Te vjetrit nga ju mund te me njohin me pseudonimin Le_professionnel, kurse te rinjte me No_More_Shushka_Please ose nmsp. Scripti eshte nisur nga fillimi fare, dmth mirc 7.22. Aliases jane bere nga une, remotes jane te bera nga nje sere koduesish te huaj (te modifikuara nga une per tiu pershtatur sa me mire rregullores se fajtori-t dhe shijes sime personale). Falenderoj gjithashtu CAKMAKU per kodet e tij te bukura dhe praktike, si pershembull kodi per hotlinks per ircopa-t qe eshte prezent ne skript.
Falenderoj gjithashtu w0rld per keshillen e tij rreth ngjyrave, faleminderit byrazer, me pelqen me shume scripti me keto ngjyra! Ky script ka marre rreth dy muaj per tu koduar, modifikuar, perkthyer dhe testuar. Nese mendoni se ka dicka qe mund te rregullohet ne script, ju lutem me thoni. Cdo keshille, verejtje, pyetje eshte e mirepritur.
Mirupafshim ne chat, gjithe te mirat!
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Nmsp ScRiPt....

Ju lumshin durt #FajtoriStaff :)
 
  • Like
Reactions: WxP

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Nmsp ScRiPt....

Pershendetje te gjitheve! Se pari dua te falenderoj cdo vizitor te kesaj teme per interesin rreth punimit tim. Te vjetrit nga ju mund te me njohin me pseudonimin Le_professionnel, kurse te rinjte me No_More_Shushka_Please ose nmsp. Scripti eshte nisur nga fillimi fare, dmth mirc 7.22. Aliases jane bere nga une, remotes jane te bera nga nje sere koduesish te huaj (te modifikuara nga une per tiu pershtatur sa me mire rregullores se fajtori-t dhe shijes sime personale). Falenderoj gjithashtu CAKMAKU per kodet e tij te bukura dhe praktike, si pershembull kodi per hotlinks per ircopa-t qe eshte prezent ne skript.
Falenderoj gjithashtu w0rld per keshillen e tij rreth ngjyrave, faleminderit byrazer, me pelqen me shume scripti me keto ngjyra! Ky script ka marre rreth dy muaj per tu koduar, modifikuar, perkthyer dhe testuar. Nese mendoni se ka dicka qe mund te rregullohet ne script, ju lutem me thoni. Cdo keshille, verejtje, pyetje eshte e mirepritur.
Mirupafshim ne chat, gjithe te mirat!

O gjyshh po ti ca ben akoma ooo o laluc me scripte :p :p :p Tani e pash po kur te vi her tjeter do e shikoj me mir se tani po dal... :D Megjithse e di qe ja ke marr doren mir ktyre :)
 

MasteR

I'm offline
Pe: Nmsp ScRiPt....

Rendex kur mer vehs ti mer lol
 

eGo0sTyle

System Engineer
Titulli: Nmsp ScRiPt....

"The file link that you requested is not valid. Please contact link publisher or try to make a search."
Do te thoja normal, Link te Master se kalojn 48 orarshin Online :D
 

Kasemi

New member
Titulli: Pe: Nmsp ScRiPt....

NmSp ScRiPt.zip download

PERMBAN:

Auto-deop per stafin sop.
Menaxhim te bisedave private.
Sistem away dhe auto-away.
Fjalor perkthimi ne 5 gjuhe (fatkeqesisht nuk e ka akoma shqipen)
Parashikim boteror moti.
Lokalizues ip-je per ircops.
Anti-clonesx per ircop.
Skanues proxysh per ircop.
Lojera etj.
Ego e ke ketu.
 
  • Like
Reactions: WxP
Top