Njofje ne fb, me pas perdhunim dhe filmim !!!!

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Milano, 14 Maj 2012, NOA.al/ R.Bulku - Përdhunonte dhe filmonte vajza, të gjitha nën moshën 14 vjeçare. Ato i pikaste dhe më pas lokalizonte në rrjetin social të Facebook dhe fliste me to në chat, duke u hequr si një bashkëmoshatar.

Monstra është Mario P., 45 vjeç me origjinë nga Canosa në Puglia, Itali, që ka përfunduar në burg por ka qenë i ndjekur penalisht në gjendje burgimi dhe më parë për dhunë seksuale të ushtruar duke kryer dy vite rresht përdhunimin e shoqes së vajzës së tij 12-vjeçare.

Ngjarja është denoncuar pikërisht nga viktima që pati kurajën ti tregonte gjithçka së ëmës nëntorin e kaluar.

Tashmë pas pesë muajve hetime, janë zbuluar dhe ngjarje të tjera të errëta. Në apartamentin e personit në fjalë, karabinierët e Porta Magenta, gjetën një arkiv DVD të paetiketuara, rreth 20 video. Filmime të vajzave të rajonit, por dhe të tjerave.

Në sajë të analizave të kryera dhe në Facebook autoritetet arritën të identifikonin viktimat: 12 prej tyre pranuan gjithçka. Ky “film” horror më në fund duket se ka mbaruar. r.b/noa.al

facebookprivacy.jpg
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Njofje ne fb, me pas perdhunim dhe filmim !!!!

Po perhapet kjo semundja mendore si epidemi...
 

MasteR

I'm offline
Pe: Njofje ne fb, me pas perdhunim dhe filmim !!!!

Mire ua ka bere...perderisa ata akoma pa mbush 14 vjec futen ne fb e bejne tilla gjera
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Njofje ne fb, me pas perdhunim dhe filmim !!!!

Mire ua ka bere...perderisa ata akoma pa mbush 14 vjec futen ne fb e bejne tilla gjera

Monstra është Mario P., 45 vjeç me origjinë nga Canosa në Puglia, Itali, që ka përfunduar në burg por ka qenë i ndjekur penalisht në gjendje burgimi dhe më parë për dhunë seksuale të ushtruar duke kryer dy vite rresht përdhunimin e shoqes së vajzës së tij 12-vjeçare.
Lexon ndopak??Shoqes se vajzes se tij:)...Ku e di qe si hy dhe vajza ketij ne fb e ndonje dite do perfundonte ne ndonje takim me vajzen e tij?...Gjeja tjeter nese disa prinder skane kujdesje per femijet,kjo ste jep te drejte ty si mashkull te abuzosh...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Njofje ne fb, me pas perdhunim dhe filmim !!!!

Kete ta nxjerrin tek sheshi dhe te perdhunohet sistematikisht deri sa te ike ne te semes
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Njofje ne fb, me pas perdhunim dhe filmim !!!!

Faji kryesore eshte i prinderve qe lejojn vajza 12-15 vjeqare ne FB tpakten pa i bere ndonje kontroll ndonjehere apo edhe mos me i lan shum ne internet femijet.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Njofje ne fb, me pas perdhunim dhe filmim !!!!

Ca lidhje ka fb-ja ketu? Njerezit dhunonin edhe ne autobus, ne stacion treni, banjo publike, parqe ........ Ne duhet te denojme dhunimin dhe dhunuesin ngase dhunuesi nuk zgjedhe mjete dhe metoda por kjo nuk dmth. se fb-ja ndihmon ne dhunime.
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Njofje ne fb, me pas perdhunim dhe filmim !!!!

GLOOM : Nuk po them un qe kan te drejt te abuzojne , por ne kohen qe jemi ka shum "njerez" qe me i than kafshe kam frik qe i ofendoj kafshet dhe bejne gjera te tilla kurse prinderve nuk ju intereson se cfare bejne femijet apo sa ore rrin ne kompjuter dhe me shum ju intereson leku se gjana te tilla.
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Njofje ne fb, me pas perdhunim dhe filmim !!!!

Paska qene edhe nga Canosa kafsha, dihej qe aty ka budallenj te prapambetur.
Kafsha me femi te vegjel.
Se dyti pse femija nen moshen 14 qe dmth mund te jene 13 12 kur
nje femi i tille duhet vetem te shkruaje e te merret me libra e jo budalliqe pa mbikeqyrjen e prinderve.
Gjithsesi ky i semuri mendor eshte.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Duhet kujdes,njerez te percudnuar te deshperuar,manjak dhe te frikshem ka plot rrjeti.
 
Top