Nje keshille antarit/es mesiper!!

Frank

No Love Lost, No Love Found!
Mos pi shum, beje iher pushim! :p
Dy gjera nuk le dot ne kte jete dhe as kam ndermend ti le: alkolin dhe femrat lozonjare.
Kur shoh tipa qe e shukin tere diten me kallo dhe ne darke bejne poetin me “dhimbset” vetja e them me vete: “Pi bablok qe te harrosh realitetin”
Tema: s’ka keshilla per kete, rri ashtu sic je.
 

Vajza

Moderator
Staff member
Dy gjera nuk le dot ne kte jete dhe as kam ndermend ti le: alkolin dhe femrat lozonjare.
Kur shoh tipa qe e shukin tere diten me kallo dhe ne darke bejne poetin me “dhimbset” vetja e them me vete: “Pi bablok qe te harrosh realitetin”
Tema: s’ka keshilla per kete, rri ashtu sic je.
Them un i fort je , tretja .. :p
Jepi gaz mos ndrysho as ti :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jetojeni jeten ne nje menyre sa me te thjeshte sepse per t'jua nderlikuar mendojne te tjeret
 

MrCool

Simple
Mvaret ne c'fare gjuhe e the .. Po qe mbushet... mbushet :D
 
Top