Një bark i sheshtë arrihet kështu

Jetmira

Well-known member
Titulli: Një bark i sheshtë arrihet kështu

Barkun e kam te shesht, edhe nese ha shum per 30 min rrin i fryr me pash kthehet ne formen sic ka qen m par
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Titulli: Një bark i sheshtë arrihet kështu

Pa u bere paragjykuese ,por nje trup i rregullt eshte gjithmone i ashurueshem,sidomos kur stolizet nga nje mendje e mrehte dhe e zgjuar :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Një bark i sheshtë arrihet kështu

Nje bark i shesht arrihet vetem duke ec cdo dit nga 1ore.sidomos pas drekes apo darkes.(un kam arrit rezultate)
 

Legally_Sweet

Alis volat propriis
Staff member
Titulli: Një bark i sheshtë arrihet kështu

Se kam pasur kurre ne jeten time barkun pete sic e kane disa (dhe s'kerkoj ta kem te tille), kshu qe eshte edhe i çik gjenetike kjo pune.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Një bark i sheshtë arrihet kështu

Ndryshon nje bark I sheshte , me nje bark te tonifikuar .... Arrihet me stervitje te rregullt , kombinim ushtrimesh te ndryshme .
 
Top