Nis aventura e 'Big Brother 6'

AjSi

...
Titulli: Nis aventura e 'Big Brother 6'

Kjo goca me nje tatto te krahu Elona ,kjo se di pse me terhoqi :)
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Nis aventura e 'Big Brother 6'

[h=1]AjSi[/h]cent edhe un jam bjonde po sdo t thot gje :p ajo ishte e trash fare ...hardii yes ajo nuk ngaterrohet kollaj ;p
Bah sa cope cope ajo, ku jetojne keta njerez komplet robot i telekomanduar.
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг

AjSi

...
Titulli: Nis aventura e 'Big Brother 6'ellena kjo ;p
 
A

Alltini

Guest
Titulli: Nis aventura e 'Big Brother 6'

Ky nje emision ne pergjim 24 ore?? ketu gjithshka luhet mbrapa,,ky iliri mir qe qenka i pari,,
dhe i deshiroj shum fat ne peshkim,,kudo qe te ket hedhur grepat.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Nis aventura e 'Big Brother 6'

Nuk e di pse disa e perbuzin kaq shume, por kam pershtypjen se edhe forumi jone (dhe virtualitetet tjera kuptohet) eshte nje lloj Big Brotheri miniaturial. Ka debate, ka nderskembca te organizuara dhe paorganizuara, ka flirte, ka edhe dashuri (noshta ka edhe sek s) ama shyqyr qe ne forum s'kemi kamera.:fiu::fiu::fiu:

Tani vares se per cfare arsye e shikon big brotherin ashtu siq varet shume se per cfare je futur ne virtualitet. Seriozisht Big Brotheri nuk me prodhon dicka qe nuk e ka shoqeria jone???? Dicka qe nuk e hasim cdo dite???
 
Top