Nick Qypi Njohur nick Banditos

uNabLe

Antarë i Respektuar
Titulli: Nick Qypi Njohur nick Banditos

Une Jam Kudra Sepse Kam Bere Llafe Me Banditos Here Pas Here ;)
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Nick Qypi Njohur nick Banditos

Nuk po e zgjas shum jo Po ky jo Aop po as vop nuk meriton.
 

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
Titulli: Nick Qypi Njohur nick Banditos

e para punes ky ka access nga ana tjeter :D smeriton gja ky :D dhe e dyta dikur si pelqeu accessi sepse donte tu shante me stafin :D

un jam kundra per kte :D
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Nick Qypi Njohur nick Banditos

edhe un per jo .... te leje floded, edhe menyra e te folurit ne main nuk eshte e denje per te qene ne staff... ndofshta kur te mesoj te sillet

Alisa
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Nick Qypi Njohur nick Banditos

I ka kthy pergjigje kush ketij qe sdo shtohet ne stafff sidomos me kta qe ka bere sonte mos te merret aspak parassysh
 
Top