Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Nga Kurkundi jam dhe ne Kurkund jetoj, por monin nga zemra zor se e largoj... LOL LOL

Moni te hengshin gjelat e lagjes ku jeeee.. LOL LOL
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Nga Kurkundi jam dhe ne Kurkund jetoj, por monin nga zemra zor se e largoj... LOL LOL

Moni te hengshin gjelat e lagjes ku jeeee.. LOL LOL
Ne zemren tende pra mo

Aty ku me le ...qaj plas :p
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Ne zemren tende pra mo

Aty ku me le ...qaj plas :p
E mire ik tani se vjen tjetra.. lol Komshien si e kam se me ka mare malli te luaj kaladibrance ... lol
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Shume menyre te sofistikuar paske ne te drejtuar...moderoje cik!

Cfare fotosh kerkon te hedhesh? Avatar apo foto ne tema?
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
E mire ik tani se vjen tjetra.. lol Komshien si e kam se me ka mare malli te luaj kaladibrance ... lol
Bycat e forta si perhere lol
Kam kohe qe se shoh....po sa te kujtohet do i them e per ty...po qan drejtori me oi lol
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Bycat e forta si perhere lol
Kam kohe qe se shoh....po sa te kujtohet do i them e per ty...po qan drejtori me oi lol
Ja loti, sa nje kokerr qepe... lol
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Kinez por jetoj ne merike.. :D :D
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Jam nga qyteti i luleve te shqiperise ......dhe ...jetoj ne kryeqytetin qe lindi demokratia
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Origjine permetare ...jetoj athine
 

Hera

Moderatorë
Staff member
S'te besoj, me kendo nje kenge te Laver Beriut. :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Po do ta vertetoj live kur te vi ne lezhe ....
 

Legally_Sweet

Alis volat propriis
Staff member
Origjina gjyms tironse, gjyms fierake.
Lindur e rritur deri nga mosha 12 vjeç ne metropolt :p
Tani qytetare e botes :p
 
Top