Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Apsara

Anëtar i ri
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Dibrane jetoj ne New York.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Vlonjate per momentin ketej nga mesi Italis..
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

pejon.......
 

Ajkuna

Member
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

shkodrane ....jetoj ne greqi
 

cent

Banned
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Berats ,Jetoj:
Kudo Ku ka Tym
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Pejon ..jetoj ne Berat koheve te fundit
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Ku bashkohet joni me adriatikun ne pjesen jugperendimore te Shqiperise
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Jam Ferizajas, por jetoj ne fshat hahhahaah

Kam linde dhe jetoj ne nje fshat te Ferizajt - Kosove
 

Jetmira

Well-known member
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

dibrane me origjin
por per momentin jetojn ne elbasan
 

Petrit101

Anëtar i ri
Titulli: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Rus mysliman -------->Tale
 

legjenda

Anëtar i Nderuar
jam nga tetova jetoj momentalisht shtutgart te gjermanise
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Jam nga Permeti jetoj ne greqi
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Gjys Sarande (det) , gjys Gjirokaster (Mal)

Lindur ,rritur, jetoj ne Metropol lol
 

Passion

Super Moderator
Staff member
Qenke Gjinokastrite ti medemek . :D

Une jam si Ajnshtajn :D

Qytetar (katunar) i botes. :p
 
Top