Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

kitrra 123

plak gjufurrak
Le e rrite fshatar a tu ba rrnesen n'qytet
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Poradecar, jetoj ne Kamëz automatikisht jom tironc i vjetër
Thash qe do lexoja :- automatikisht tashmaaa jom nje qytetar nderi i Afrikanizuar. ahahahhaah
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Kuksjan pri Londre. :D
 

Pinki

Active member
Nuk e di pse me shtyu kurioziteti te shoh antaret qe kane qene dikur qe ne 2008 (nk e di nese jane te sakta si data ) por vura re qe shumica ishin durrsak dhe qe jetonin ne Torino :) mesa duket forumin e kane pushtuar durrsaket :p dhe per me teper nkne dija qe ne torino kisha kaq shm nga qyteti im :)
 
Top