Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ne cilin shtet apo qytet te botes jetoni ?


Une jetoj ne Itali, atje ku eshte ajo kulla e drejte:D:D:D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Une jam nga Prishtina, dhe jetoj ne Prishtinë
 

TIGRI

Anëtar i ri
une jam nga lezha dhe jetoj ne san marino
 

Giovanni

Anëtar i ri
Jam nga Peja dhe jetoj ne Zvicer....
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Jam nga Korca ika tju shpetoj Shqiptarve ketu me dolen me shume Shqiptare :(
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Origjinen origjinen nga Ohri...Por qe momentalisht e uroj jo perjetesisht,jetoj ne Itali...
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Un nga Gjilani Jetoj n`Gjilan :D
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Me origjine nga Pogradeci Per te jetuar verdall botes.
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
kosovare...prishtinalike, drenicake, rugovane, prizrenalike..ndoshta pak edhe jashtoksore, sdi qa kan bo prinderit ne rini:D...jetoj n'Itali...
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Jam nga Struga Ilirid momentalisht ndodhem ne USA
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Durrsake por jetoj ne IT
 
Une jam me origjine nga Kosova por kam lindur dhe jetoj ne Shkup.
 

jackass

Anëtar i ri
prejardhjen e kam nga drenica, por kam lindur dhe jetoj ne prishtine
 
Top