Ne, Prinder...

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Ne, Prinder...

Por shpesh her ja bej pyetjen vetes a jam gati une per tu ber pridn se deshira esht shum e madhe por..
Pyetje te tilla jane normale. Une s'kam menduar aq shume, ngase te presesh deri sa t'i rregullosh gjerat sic deshiron ti, koha fluturon....Ndaj, dic duhet lene mangu themi ne (pak pas shpine). Kuptohet, shoku i jetes eshte veshtire te gjindet, pasiqe me te do e kalosh pjesen e mbetur te jetes tende. Shfrytezoje kohen, mos e lejo kohen te te shfrytezoje ty :)

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar

Lover, mire se erdhe ketej nga kendi i prinderve.
Me behet shume shume qejfi qe je bere baba.

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar

Mjafton te kerkosh dhe gjen kudo LOL

Ti rikthehemi temes :D

Lexova komentet e antarve me siper qe jan prendir dikush ka cun dikush ka vajz e dikush ka vajz e dajl :D Tju rrojen sa malet dhe ti keni me jet te gjat ..Une fmijet i kam qejf vdes mbas fmive..Vet kam tre mbesa dhe le koken mbas tyre ...Dhe mendoj se fmija esht gjeja me e bukur qe i ndodh nje cifti kur shikojn krijesen e sjell ne jet nga ta vet :D :D

Por shpesh her ja bej pyetjen vetes a jam gati une per tu ber pridn se deshira esht shum e madhe por....
Ti gjej nuse, dhe vendosni te dy pastaj :)
Sa per te qenit gati, vetem nga ana shpirterore qe nuk behesh dot gati (sidomos meshkujt) deri ne momentin kur e mban ate femije ne krahe per here te pare. Pastaj te tjerat qe duhen menduar me shume, nje lidhje e mire mes prinderve te bebushit dhe ana financiare :)

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

nje lidhje e mire mes prinderve te bebushit dhe ana financiare
Po ta kisha menduar shume anen financiare Karamele, s'do isha sot ketu ne mesin e prinderve, besom .

Quku

Marakli Krapit

ka naj beqare knej parit ne kerkim te lumturise ahahahahahahahah

Pe: Ne, Prinder...

Jame bere mama e re ,,,por qe kam shkri gjith talentin tim per dy thesaret e mi :) Kjo vetem me vertetohet cdo dite e me teper...

Cuni mbush 15 vjec ,,,goca 12...

Tashme djali i ka kalu 1/80m se mirret me basketboll.

Kurse vajzen (zemra e mamit) e adhuroj kur vesh ato kepucet e baletit dhe na jep shfaqje private...

I kam ne nje moshe kur une mesoj per dite dicka te re nga ata,,,e shoh boten ne nje prizem tjeter...

Natyrisht behem nostaligjike dhe me merr malli per kohen kur vishnin paliceta apo thithnin biberonin:)..Por eshte kenaqesi me e madhe kur ulem me cunin tim ne nje kafe ne qytet e diskutojme mbi zotin e boten :)

Nje deshire kam ,,,te jem ai prind qe ata me te vertet e meritojne...
I dua shume ,,,me fjale nuk pershkruhet vetem ndjehet :)

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar

Po ta kisha menduar shume anen financiare Karamele, s'do isha sot ketu ne mesin e prinderve, besom .
Ska gje, te ben ai ta mendosh tani nese se kishe menduar :)

Ja qe dhe ne dite perdite mesojme te reja dhe nga antaret. T'i kesh me jete Enderra. Krenare keshtu qofsh perhere.

Re: Titulli: Ne, Prinder...

Pyetje te tilla jane normale. Une s'kam menduar aq shume, ngase te presesh deri sa t'i rregullosh gjerat sic deshiron ti, koha fluturon....Ndaj, dic duhet lene mangu themi ne (pak pas shpine). Kuptohet, shoku i jetes eshte veshtire te gjindet, pasiqe me te do e kalosh pjesen e mbetur te jetes tende. Shfrytezoje kohen, mos e lejo kohen te te shfrytezoje ty :)
Nje keshille se jam me e madhe dhe i paskam femijet me te rritur ket u lol

Femijet kane nevoje vetem per ngrohtesi prinderore,,,,asgje tjeter seshte e rendesishme per ata :)

Urime Lover ,me jete te gjate bebi...qofshi te lumtur si familje .

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Flm !

Nena, do i kem parasysh keshillat e juaja :D

kitrra 123

plak gjufurrak

Te gjitha nenave forumore urime 8 MARSI

JR1_0971.jpg

Jetmira

Well-known member

Edhe pse jam shtrig :p (Si dua aq shum femijet)
Mbehet qefi per nenat/baballaret e forumit :D.Shpresoj qe femijet tju rriten tju behen aq te mir e te sjellshem sic jeni ju :D :D

Monique

Shine like a Moon!
Staff member

Edhe pse jam shtrig :p (Si dua aq shum femijet)
Mbehet qefi per nenat/baballaret e forumit :D.Shpresoj qe femijet tju rriten tju behen aq te mir e te sjellshem sic jeni ju :D :D
Pse si do femijet? , jam kurioze