Ndjesi

Onna

New member
Te falesh nganjeher nuk quhet miresi por injorance..! Faljen dhuroja atyre qe gabuan dhe u penduan...! Jo atyre qe te vrane dhe nuk e kuptuan....!
 
Last edited:
Top