Ndjenjat

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Ndjenjat

Ndjenja me e bukur/paster per mua eshte ajo e te qenit prind :)
Ndjenja me e keqe: Te mos jesh i shendetshem, dhe i pavarur!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Ndjenjat

Ndjenja e mir liria...
Ndjenja me e keqe pafuqia...
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Ndjenjat

Ndjenja me e bukur per mua eshte ..........Dashuria me te mirat dhe te papriturat e saj...ne cdo aspekt...ne cdo petale e ne cdo gjemb :D

Ndenja me e keqe....pamundesia, pafuqia per te bere dicka kur te dashurit e mi kan nevoje per mua :(
 
Pe: Ndjenjat

Ndjenje e bukur kur dikush sinqerisht te jep nje perqafim...
Ndjenje e keqe kur perjeton nje zhgenjim nga nje njeri qe nuk e pret..
 

Passion

Super Moderator
Staff member
Titulli: Ndjenjat

[video]http://img25.dreamies.de/img/727/b/tzqqzt28bxj.gif[/video]

Keto te ngjashmet me udhetojne.

Kaq di,kaq them.
 

Soulmind

oNcE...
Titulli: Ndjenjat

Kam perjetuar para shuuuume vitesh nje ndjenje hyjnore. Erdhi si rezultat i dickaje qe bera ama me kujtohet qe per ore te tera nuk e kuptoja qe isha ne kete bote. Dhe kur ecja ne rruge nuk i ndjeja hapat. Ka qene nje lumturi te cilen e kam te fresket dhe pse ka kaluar 15 vjet.

E dyta eshte kur vendos koken tek kraherori mamit, madje dhe sot e kesaj dite, kur jam e merzitur strukem te ajo dhe sikur gjej qetesi.

E treta kur perqafoj vajzen, (ne fakt kjo eshte para te dytes). Kur i jep te pi qumesht gjithashtu eshte nje moment ku ti behesh njesh me te. Jane perjetime te ndjera shpirterore.

Ndjenje te keqe, kur lash shqiperine. AJo ndjenja e mallit te vret. s'kam pas fort ndjenja tjera te keqia.
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ndjenjat

Mire,kur ndihesh keshtu qe je gjalle
Keq kur sndjen gje.
 

Legally_Sweet

Gjelbërimi i mamit dhe i babit
Staff member
Titulli: Ndjenjat

2 shembuj:

Ndjenje e mire: Kur ka dicka qe te mundon gjith kohes dhe ke ndejt gjith kohes duke e analizuar (jo pse ndodhi kshu, jo qysh a tek) dhe ne fund arrin nje moment qartesie ku gjithcka merr kuptim. Ai momenti i te ndjerit e lehtesuar dhe ne paqe shpirterore eshte ndjenje e mire sigurisht.

Ndjenje e keqe: Kur do dike dhe s'te kthehet mbrapsht.
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Ndjenje e mire : kur kap llotarine.
Se di si ishte se nuk e kam fituar.
Keshtu keq : apatia.
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Ndjenja me e mire ...kur ke harmoni me familjen

Ndjenja me e keqe kurje semure
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Te qenurit Nene. :)) dashuria kur per here te pare mban femijen tend ne krah.
 
Last edited:

Legally_Sweet

Gjelbërimi i mamit dhe i babit
Staff member
Ndjenje e mire: Era qe te perkedhel floket
Ndjenje e keqe: Deshtimi
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
nje francez tipik bardhosh, mik i imi, me tha;

“me e mira, kur behesh baba
me e keqja, kur fmiu doli i zi”

:LOL:
Paska qene francez faqezi po cpriste ai te hante rrush te zi e ti dilte vera e bardhe. Aghahahahaha.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Ndjenjat e vakta dhe te akullta,abstrakte ne lekuren e brishte, stinet percollen mesazhet , trupi jone nje mbartes i urte.
 
Top