Na tregoni fjale te mocme(te vjetra) !

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Cerep (po sdi ne perdoret q i bute apo C) ,ene ne forme tepsie qe pjekum buken,sidommos ajo e misrit sa e mire behet. :)
Garravel-eshte kosh pak i larte qe ngarkohet shpine ,thuret e behet me thupra shelne dhe perdoret per dushkaja .
Dushkajat nga ana tyre jane gjethet e pemve ,ahishtave kur bien vjeshte.
 
Markuc loool,ai llastiku ujites ose qe e veme ne cezme per te marr uje nga nje largesi...

Pengjir qe shume se njohin ketu,nga anet tona i themi embelsires "revani" ndryshe,por dhe ne Gr revani quhet kshu qe mund te jete copy :p

Oplloshka,nese se kam thene jane corape leshi

Triko eshte bluze leshi prap per dimer,ose thene ndryshe pulover...
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Eshte e rrahur me vaj e uthull -thosh gjyshja ime
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Dmth, unë thashë atë që mu kujtua, kaq.
Je skisozfrene keshtu apo sillesh vetem me mua si interesante se ste marr vesh.
 

Dorina

Zikaltër
Je skisozfrene keshtu apo sillesh vetem me mua si interesante se ste marr vesh.
Më duket se ti më quotove
Meqë sje dakord ma sill pak fjalën tlyen në fjalë të vjetër e jo në dialekt!
 
Top