Në këtë gjendje s’e keni parë asnjëherë Shpend Ahmetin

legjenda

Anëtar i Nderuar
Pas fotos së publikuar nga deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi me liderin e AAK-së, Ramush Haradinaj, kanë qarkulluar edhe foto tjera nga një mbrëmje e organizuar nga Gazmend Abrashi i AAK-së.

Pjesëmarrës kanë qenë shumë personalitete nga partitë opozitare, e për atmosferën e tyre shihet se është përkujdesur Ramush Haradinaj e Shpend Ahmeti i Vetëvendosjes.

Deri me tash janë parë fotografi të të bërit qejf nga këta politikan, të cilët duken se për një moment i kanë harruar kolegët e tyre që gjenden në burg dhe në arrati.

Sigurisht se pak ose fare në këto momenti nuk u ka rënë ndërmend për Donika Kadajn që është në burg, për Albin Kurtin, Albulena Haxhiun e Faton Topallin në arrati.

Në fotografitë e publikuara më herët gjendja e politikanëve të opozitës duket deri diku “OK”, mirëpo në këtë fotografi, kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmetit po shihet se “i ka humbur topi”.Bile në tavolinën e Shpendit pihet edhe cigarja, e dihet që është shkelje e ligjit nëse cigarja pihet në ambient të mbyllur. Jasha kryetar jasha. 

Aver

VIP
Titulli: Në këtë gjendje s’e keni parë asnjëherë Shpend Ahmetin

Sa te merzitur duken opozita per gjendjen ne Kosove. Kenge e valle deri ne mengjes.

Lum ne qe i kemi. Pasi qe populi nuk po mundet te pakten ata le ta trashin qafen.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Në këtë gjendje s’e keni parë asnjëherë Shpend Ahmetin

A kishin gjujt me alltia? :nxef:Nese jo s'paskan bo gjo;)
 
Top