• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Muzikë gjatë erosit?

Muzikë gjatë erosit? Ja çfarë të dëgjoniSipas një studimi të kryer nga Spotify, më shumë se 40% e njerëzve preferojnë të stimulohen nga muzika gjatë raportit seksual. Studimi i drejtuar nga psikologu muzikor Daniel Müllensiefen, ka patur për qëllim të anbalizojë raportin mes dashurisë, joshjes dhe muzikës dhe për të treguar rëndësinë e kësaj të fundit në jetën seksuale. Por cilët janë ritmet më të pëlqyera gjatë raportit? Kolona zanore e notave të dashurisë duhej të përbëhet nga këto 10 hite.Dirty Dancing – Kërcim dashurie
Kolona zanore e filmit kult, është absolutisht e preferuara gjatë seksit. Edhe vetë titulli “Kërcim i pisët”, është një premisë e shkëlqyer.
Marvin Gaye – Sexual Healing
Në vend të dytë qëndron një këngë shumë sensuale, e aftë të krijojë atmosferën e duhur.
Ravel – Bolero
E fuqishme, dhe elektrizuese. Thjesht perfekte.

Berlin – Take My Breath Away
Një tjetër kolonë zanore e filmit “Top Gun”; romantike dhe joshëse deri në pikën e duhur.

Barry White
Në këtë rast me shumë se se kënga është artisi që vlen. Me zërin e tij seksi, është në gjendje ta ktheje në magjik cdo takim erotik.

Marvin Gaye – Let’s Get It On
Nje ultra hiti mjeshtrit te soul dhe ‘R&B, I afte te zgjoje dhe stimuloje erotizmin.

Righteous Brothers – Unchained Melody
Kush nuk e kujton skenën e famshme të Patrick Swayze dhe Demi Moore, të përqendruar në krijimin e vazos së argjilës, duke nxitur një dëshirë të parezistueshme epshi?

Celine Dion – My Heart Will Go On
Nuk mund të mungonte mbretëresha e “Titanic”, që duket perfekte për përkëdheljet nën dush apo në vaskë.

Serge Gainsbourg – Je t’aime moi non plus
Ritme më të rafinuar, qëndrojnë në vendin e 9-të, por jo më pak ndjellës…

Whitney Houston – I Will Always Love you
Cfarë është më eksituese se një premtim I dashurisë së përjetshme?E mrekullueshmja Whitney, me siguri ka shoqëruar shumë takime trupash me këtë hit.
Jeni dakod me këta tituj, apo keni dëshirë të shtoni ndonjë këngë tjetër në listën e të preferuarave gjatë seksit ?

Jeni dakod me këta tituj, apo keni dëshirë të shtoni ndonjë këngë tjetër në listën e të preferuarave gjatë seksit ?
mapo.al
 
Top