Mos e prekni se…! Si tentoi burri të mbulonte veten ndaj gruas në Memaliaj

Hera

Moderatorë
Staff member
[h=1]Mos e prekni se…! Si tentoi burri të mbulonte veten ndaj gruas në Memaliaj[/h]


Një ngjarja e rëndë është shënuar në fshatin Vagalat të Memaliajt, pasi një grua është gjetur e vdekur brenda në banesë, pasi ishte goditur disa herë në kokë me sende të forta.

Antoneta Hoxha u gjet e larë në gjak sot në katin e dytë të banesës ku jetonte me bashkëshortin, ndërsa kanë qenë të afërmit dhe komshinjtë ata që kanë hyrë të parët aty në orën 04:00 të mëngjesit.

Në këtë moment, bashkëshorti i saj u ka thënë: Mos e prekni se e kanë vrarë!

Antoneta kishte plagë në kokë dhe në krah, të cilat dyshohet se i janë shkaktuar me mjete të forta.

Në moment është njoftuar policia, e cila nuk ka konstatuar gjurmë të një grabitjeje të mundshme apo që të kishte hyrë dikush tjetër në banesë duke marrë si të dyshuar bashkëshortin.

Pas disa orësh në pyetje ai është dorëzuar duke pranuar se e kishte vrarë ai Antonetën.

Skëndër Hoxha është mbajtur në paraburgim duke pritur tashmë vendimin e gjykatës për të dhënë masën e sigurisë.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
:( Cmjerim !! Mjer rinia e saj.

Duhen vrare keta lloj derrash patriarkal njerzor.
Burgu nuk mjafton me per keto mostra qe marrin jete njerzore.
 

Soulmind

oNcE...
Ja 1 nga 100ndra shembujt qe vrasja s'ka as emer as rrace e as fe. Sipas meje vrasja duhet denu me vrasje dhe e shofin krejt keta qe vrasin grate pa pike lidhje. Pse duhet te mbahet ne burg e me buke 1 njeri qe vret njerez te pafajshem?!
 
Top