Monolog/Krasta: Përballja me propagandën

ZHIGO

wish me well...
Kë nk paska bler leku mër dak që nk paska ble as kët?

çeshtje numrash vetëm. Mos krio iluzione.

gjithçka rrotullohet tek leku, pastaj kur e ke fillon e bon pordh,,, sepse kerkon e me shum sigurisht.
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
E degjova dje dhe me pelqeu pershkrimi i detajuar dhe tejet gri e asaj situate qe ka kaptuar ate vend. Nder te pakten gazetare qe i japin realitetin e duhur mases e cila mesa duket eshte mpire nga prapaganda e PS keto vite.
 
Top