MoDa Styles..!!

Marla

VIP
Titulli: MoDa Styles -Vjesht

Denny_Rose_Autumn_Winter_2013_Lookbook_content.jpg


.
.
 
Last edited by a moderator:

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: MoDa Styles -Vjesht


TANI MEQE HYM NE MUAJN EDIMRIT ,DO SJELLIM VETEM VESHJE DIMRI..

SE DI SA EKENI VREJT PO TANI KET SEZON NGJYRA E KUQE ESHTE SHUM INN.


BNN
 

Marla

VIP
Titulli: MoDa Styles -Vjesht

...

1507552_727523383926164_1559118038_n.jpg
 
Last edited by a moderator:

Marla

VIP
Titulli: MoDa Styles -Vjesht

....

1505459_727046010640568_901060044_n.jpg
 
Last edited by a moderator:

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: MoDa Styles -Vjesht

A ka lirim se vjeshta iku ::cool::

Te ne si zakonisht me vones vjen moda e vjeshtes ne fillim dimri ::cool::
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: MoDa Styles -Vjeshtps.keto kepuc duhet zavendesu me qizme. 

lovely

Anëtar i ri
Titulli: MoDa Styles -Vjesht
[/QUNJE TREKUART TE TILLE SI KY GRI ,POR SPORTIVE ME DHURUAN PER KRISHTLINDJE.

POR DHE NJE FUSTAN ME DEKORACION TROPIUKALE ,TE 2 TIGRAVE TE BASHKUAR TRECEREKESH PASI SIVJET JANE NE MODE TRECEREKESHIT .
 
Top