Mesazhi me i vecante..?

jana80

Super Moderator
Staff member
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

sa mir e shkruan italishten, do vish ne call center? :D
Pse sthua ti po vendosa te kthehem paskesh vend pune :)
 
Last edited:

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Laje enet!

Mesazh apo urdher :gjyshe:

U be gjeneral :shokim:
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Mesazhi me i bukur ishte-
Je si nje engjell mbrojtes per mua qe dole ne castin e duhur ne momentin e duhur!

Ps: nuk ishte mesazh nga ndonje mashkull jo....por nje vajze qe i bera nje nder fare te vogel ne syte e mi, por ne syte e saj ishte ndryshim jete.
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Jane harruar mesazhet e vecanta u be kohe
 

Passion

Antarë i Respektuar
Sot!


Hey!
Jam ne Praga.

Do te nis ca foto sapo te mundem.

M'je bo si i gjithditur,por ato shijet tua shpeshhere i gjej me vend.
------------------------

Hajt kalo mire i thash.
Pse more c'te kam thene ?

-------------------------
Cekia i ka gocat yll. :)
 

Jetmira

🎧🎵💙
londonn.png
Ai moment kur marr kte mesazh nga sozia ime ne versionin mashkull.
Nuk mka harruar edhe pse kemi gjysme viti qe sflasim:p;);),
 

jana80

Super Moderator
Staff member
Se kam tel ta kopjoj por mbase ky sms i kishte fajet qe e harrova tel :)

e nderuara .... skam pare me kokeforte se ty e besom qe femra kam njohur shume ... me thuaj ti cmund ti bej une kokes tende qe te me shohe ne nje kendveshtrim tjeter... dorezohem..dorezohem .. por neser jam aty...cte bej kam koken e forte edhe une le te thyhet e thyeshmja...

e sa kam qeshur me kete sms sa nuk e keni idene...
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
Kur m'kap 5 minutshi, FIUUU dhe mesazhet!
 

Vinjol

Po te peshtyva ste lepij me..................
Kam disa qe mbaj mend
Po ne inbox 0
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Ne fakt nuk ishte mesazh.
Ishin dy copa bisede qe ruajta per 3 vite o me shume..se di. Fakt eshte se mbase gaboja..por thjeshte sdoja te harroja.

Dhe nje mesazhi fliste per fishekzjarre e ndjenja.
I dini dhe ju keto pune,keshtuqe spo hyj ne detaje :p
 

lovely

Anëtar i ri
pse nuk te merr askush ? nga nje italian i panjohur

mesazhi me erdhi teksa u takuam ne te njejten cop rruge ku skish njeri tjeter
 
Top