Meme nga rrjete te ndryshme sociale...

Tiku

Obiter Dictum....
Staff member
Nuk e di nese eshte hapur ajo jo nje teme e tille mgjth une po 5ED5ED49-CF9A-4319-BCFE-784B05C21E5E.jpegF0A15FAF-77E3-417B-A9B8-BA6C1EDD58EE.jpeg76312A52-C82A-48FB-955D-4CB3EAE11F71.jpeg601BA284-24F2-4CC5-BCFE-C2D27AEED48F.jpeg e hedh nje gur ne lume...??
 

Attachments

  • Haha
Reactions: Tip

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
hahahahahahahaha,mos vdeksh kurre jare e bil o Frannn Frank - uuu :p
Ca robit kishe pas qene.
Menojjj te qendrosh ktej,mos na "braktis" frannnn,se na ka ra aktiviteti i forumit fare. ahahahhahahahaha
 

Tiku

Obiter Dictum....
Staff member
lol lol lol lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Kush i ka tera keto maska mor Fran?! :)) ne fakt ka mjaftueshem,pa le kur jane e te zeza ne shpirt e mendje,te kepusin.
Gjithesesi maskat masak ngelin ,asnjehere nuk shquhen si fytyre.
Me te mira Or Fran,mos bej sherre.
 
F

Frank

Guest
Kush i ka tera keto maska mor Fran?! :)) ne fakt ka mjaftueshem,pa le kur jane e te zeza ne shpirt e mendje,te kepusin.
Gjithesesi maskat masak ngelin ,asnjehere nuk shquhen si fytyre.
Me te mira Or Fran,mos bej sherre.
Nuk e kam idene per cfare e ke ti Neve, une i gjeta te gatshme kto dhe mu duken interesante ti ndaja me ju. Por po qe se i djeg ndokujt nuk o faji im, historia do tregoje te verteten.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Nuk e kam idene per cfare e ke ti Neve, une i gjeta te gatshme kto dhe mu duken interesante ti ndaja me ju. Por po qe se i djeg ndokujt nuk o faji im, historia do tregoje te verteten.
hahahahahahahaha, absulutisht qe po.
 

Tiku

Obiter Dictum....
Staff member
Fotot po i le chit chatet po i fshi me ma prishet temen. :D :D
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Frank po mua e drejtorin pse sna bo meme ti ...yttt koleg koti :p
 

Tiku

Obiter Dictum....
Staff member

Tiku

Obiter Dictum....
Staff member
Duroni bre se dy duar e dy kembe kam, boh sa te padurueshem.
Ti kishe bo gati ore, ti e di qe ne vdesim te demaskohemi. :p :D :D
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
He pra mon amour shtjeri me top memeve lol
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Sa fotozhenik drejtori LOL
 

Tiku

Obiter Dictum....
Staff member
Na kishe zbardh icik o derman se nuk na kap aq dendur dielli. LOL LOL
Sa per ban celsat e kashtes kemi. hahahhahhahahhahahahhh
 
Top