Me cilin prind jeni me te lidhur???

Me cilin prind jeni me te lidhur???

  • Me babain

    Votat: 8 36.4%
  • Me mamane

    Votat: 14 63.6%

  • Totali i votuesve
    22

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Me cilin prind jeni me te lidhur???

Ma nenen, sepse babai me ka vdekur tash e 23 vjet.
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Me babin une motra vellai me mamin ....nuk e di dhe pse per cdo gje marrim mamin me babin jam me e lidhur atij i tregoj dhe enderren dhe ai thote lere gocen dine se cben
 

jana80

Super Moderator
Staff member
babin e ndjej me shume se prind mbase ngaqe detyren e veshtire te edukimit me autoritet dhe me kundrakontroll e ka patur mami mbase ngaqe ajo me ka ushqyer ta dua me shume...gjithmone me thoshte kur isha e vogel e puthe babin, i the sa e do? i tregove qe sot ishe me e mira...o sa u gezua ai.. o sa shume e lumtuton to... veyem ti i jep qetesi.. e te pafundme keto gjera te vogla qe krijpjne nje mekanizem te jetosh per ti dhene lumturine e nga ane e tije cte ju them ai ka nje sens humori shume unik dhe eshte i vetmi petson me bote qe me carmatos me nje shikim dhe me ben te ndihem femije nevojtare per perqafimin e puthjet e tije dhe te madherishme kur diskutojme ne ndonje fushe...
mendoj qe per te dy prinderit do jepja jeyen por per tim ate edhe shpirtin do e jepja edhe pse jam besimtare dhe besoj qe shpirti i perket vetem zotit!
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Me mamin...ndoshta sepse eshte e vetmja qe kam...

me qe mu dha rasti...ndonse nuk me lexon...e dua kaq shume...dhe falenderoj zotin qe eshte perhere me mua...
 

Amara_La_Negra

Well-known member
Me te dy jom shume e lidhur.Por dashurickat ja them mamit se babit tim i ka ngel kjo shprehje "Nuk kom goce per martese osht e vogel" hahjahahahahablhhahahahahahahaahha
 
Top