Lushnje-Fier, makina godet drejtuesin e bicikletës, autori largohet nga vendi i ngjarjes

Hera

Moderatorë
Staff member
Lushnje-Fier, makina godet drejtuesin e bicikletës, autori largohet nga vendi i ngjarjesNjë aksident me pasojë ndarjen nga jeta te një personi ndodhi pak minuta më parë në autostradën Lushnjë- Fier.
Policia beri me dije se një automjet ka përplasur një burrë që lëvizte me biçikletë pranë vendit të quajtur Vajkan në Fier.

Automjeti është larguar nga vendi i ngjarjes duke e lënë personin të vdekur në vend. Viktima është identifikuar si Shpëtim Isufaj 63 vjeç.
Informacion paraprak:
Sot rreth orës 21:35, në aksin rrugor Lushnje –Fier, në vendin e quajtur “Vajkan” një mjet i paidentifikuar ka goditur shtetasin Sh.I, 63 vjeç, banues në Fier, i cili po udhëtonte me biçikletë.
Drejtuesi i mjetit pas aksidentit është larguar nga vendngjarja.
Grupi hetimor po punon për identifikimin e mjetit dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes

@syri.net
 

Passion

Super Moderator
Staff member
Dobesi.
Jo njerezor veprim.

Ne paqe shpirti i te ndjerit. :(
 

Passion

Super Moderator
Staff member
Mir tu behet ketyre.. qe dalin mes rruges sa me shume te vdesin! Lop jo njerez!
Eshte nje jete njeriu. :(
Sonte nje familje ka hapur dyert per mort,e thua mire t'u behet. :(
 

TheDevil

Well-known member
Eshte nje jete njeriu. :(
Sonte nje familje ka hapur dyert per mort,e thua mire t'u behet. :(
Po pse per ate qe e ka vrare s`do hapen dyert e burgut? me mir te qaj nena jote apo nena e atij qe del si Lop ne mes rruges? ;) esht dicka qe e hasim perdita ne rruge,sidomos me Lushnje Fier qe esht taksez dhe pa drita e kryqezime ne mes autostrades.
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Po pse per ate qe e ka vrare s`do hapen dyert e burgut? me mir te qaj nena jote apo nena e atij qe del si Lop ne mes rruges? ;) esht dicka qe e hasim perdita ne rruge,sidomos me Lushnje Fier qe esht taksez dhe pa drita e kryqezime ne mes autostrades.
Mendoj se je gabim @TheDevil ...une personalisht ne athine eci me biciklete dhe shpesh here kam pare veten e rrezuar pa pasur pike faji sepse shoferet kujtojne se rruga eshte vetem e tyre ose taksixhinjte dojne te ndalojne ku tu teket ...dhe biciklistat kane te drejtat e tyre ...rruga nuk eshte vetem e makises me 4 rrota ...ky eshte mendimi im
 

Milanisti

Larguar
Me rastisin shpesh keto me biciklete qe e zaptojne te gjithe rrugen ne qejfin e vet..mire ketyre u eshte merzitur vetja,po une c'faj kam te shkoj ne burg per keto? Njerez te papergjegjshem!
 

TheDevil

Well-known member
@Hera e ke iden se per cfar po flet? Rruga ku ka ndodhur Aksidenti eshte Autostrada Fier/Lushnje,dhe normalisht bicikleta nuk lejohet te qarkulloj anes autostrades. Uroj te te bjeri rasti te ikesh Fier Tirane ose cdo rruge tjeter dhe te shikosh Bicikleta qe ne autostrade vijn ne drejtimin tend. E te llahtarisesh. :)
 

Jetmira

Well-known member
Ju rente perpjese kur flisni pa mend.
Para 2muajsh(Nburrel) vdiq femija 10vjec,prej legenave qe hapen bythesh nkraha tbaballarve:D:D
Nuk ka shtet qe ti fusi nburg kto qe ecin si budallenj.
Nguleni thiken nga vetja,e provoni dhimbjen.
Njerez pa zemer.
 

TheDevil

Well-known member
Ju rente perpjese kur flisni pa mend.
Para 2muajsh(Nburrel) vdiq femija 10vjec,prej legenave qe hapen bythesh nkraha tbaballarve:D:D
Nuk ka shtet qe ti fusi nburg kto qe ecin si budallenj.
Nguleni thiken nga vetja,e provoni dhimbjen.
Njerez pa zemer.
Po flasim per dicka tjeter,jo per Aksident brenda ne qytet,sepse normalisht nqs mua me merr mendjen perendia dhe iki ne qytet me 120 km ne ore apo me shume ateher burgun e kam pak,por sepse njersit jan te pa ndergjegjshem dhe Injorant qe kalojn autostraden nga njeri krahe ne tjetren dhe ikin me Biciklet anes autostrades dhe zotrote te duket dicka normale ateher ti sjeton ne kete Bote!
 

TheDevil

Well-known member
@Jetmira une ne Autostrad dua te iki me 300,ama bicikleta dhe Kembesori skan pune,dhe Autostrada esht e Makinave dhe ka nje tabel ku thot Lejohet vetem qarkullimi i Mjeteve motorrike nga 500Cc e lart,nuk thot Beni serf e kalojn bicikletat,ska Viza te bardha ne Autostrad
 

Jetmira

Well-known member
Nuk do flisje kshu nese do e provoje tek vetja.
Nejse une mendim tim e thash e nuk e ndryshoj:D:D.
 

Jetmira

Well-known member
@Jetmira une ne Autostrad dua te iki me 300,ama bicikleta dhe Kembesori skan pune,dhe Autostrada esht e Makinave dhe ka nje tabel ku thot Lejohet vetem qarkullimi i Mjeteve motorrike nga 500Cc e lart,nuk thot Beni serf e kalojn bicikletat,ska Viza te bardha ne Autostrad
Ua nuk e dija.
Jam marsiane skam pa ndonjehere autostrad:D
 

TheDevil

Well-known member
Nuk do flisje kshu nese do e provoje tek vetja.
Nejse une mendim tim e thash e nuk e ndryshoj:D:D.
O Marsiane,Nqs Babait tim i ka marr Perendia mendjen,dhe del ne autostrad per vrap e te dal xhiro me biciklet,te dhemb zemra sepse esht Prind,por faji i ngelet tim eti,jo shoferit te X makine! Behu Realiste,jo Shenjtore dhe sikur ju vjen keq!
 

TheDevil

Well-known member
Ju rente perpjese kur flisni pa mend.
Para 2muajsh(Nburrel) vdiq femija 10vjec,prej legenave qe hapen bythesh nkraha tbaballarve:D:D
Nuk ka shtet qe ti fusi nburg kto qe ecin si budallenj.
Nguleni thiken nga vetja,e provoni dhimbjen.
Njerez pa zemer.
Qenke Tipike si ato Grat e Liga qe mallkon! Bahhh! Çpeshtirosje!
 
Top