Liga e Kampioneve 2018-2019

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Ky man city shum leht :D kurse juve nuk ka me e pas easy lol
Kurse PSG ka per ta ba zhele Manchester United? Liverpool me Bayern se di kush fiton besoj se I ecen Bayern me anglezet :D
 

Milanisti

Larguar
Ky man city shum leht :D kurse juve nuk ka me e pas easy lol
Kurse PSG ka per ta ba zhele Manchester United? Liverpool me Bayern se di kush fiton besoj se I ecen Bayern me anglezet :D
E ka ndare mendjen Juvja sivjet,Kampione :)
 
Last edited:

ASTRA

Anëtar i ri
Do te donit shumë po ska për të ndodhur as sivjet.
Ka ekipe aty që vërtet e meritojnë atë trofe dhe jo nje ekip hajdutash që urrehet në cdo cepë të italisë dhe jo vetëm. (Man United fan)
 

Milanisti

Larguar
Do te donit shumë po ska për të ndodhur as sivjet.
Ka ekipe aty që vërtet e meritojnë atë trofe dhe jo nje ekip hajdutash që urrehet në cdo cepë të italisë dhe jo vetëm. (Man United fan)
I lezecem..me foton e Barçes ne avatar,ben tifo te fitoje Mançesteri kupen ;)
 
Top