Libri i fundit

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
Jo ktij boll i kam cu , nuk fryhet ky o jo lol lol lol
Nah Moni benju senrioze, si nuk frynjem, don me na largu zockat aaaa. lol lol lol
shpejt editoje se dergova Zenzon te ti thyj gishtckat nje e nga nje apo don dy e nga dy me gishtin e mezit n'hava.. lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
Sa ta nis ty te pres bileten e hajde merre vete dhe e lexojme bashke nja dy nete ne ket dimer te cmendur qe po navjen.. :p :p
Ahh ahhh aty tek kolltuku prane oxhakut lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
Vjen @Tiku & Co ktu dhe i prishin te gjitha temat serioze! 😛
 
Top