Kryeministri Edi Rama,duhet te jape doreheqje?

Kryeministri Edi Rama,duhet te jape doreheqje?


  • Totali i votuesve
    7

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
po une dihet qe e bej se une dhe ndonje tjeter si une kane kryefjale ndershmerine. Po puna eshte se kush te lejon me vene ne krye njerez si puna jone thuaj. Aman o Drejtor se kemi 30 vjet demokraci dhe i kemi pare. Saliu fatosi rama monika iliri luli... Ah, nqs del 1 grup intelektualesh te paperlyer, behen bashke qe edhe synojne drejtimin e vendit do i mbeshtetja direkte.
Pra ne qe themi ja iku rama kush do vij, nisemi pikerisht nga fakti se kushdo qe te vije i njejti mizerje do jete, jo se e duam fort Ramen.
Nqs do ndryshohet kodi zgjedhor atehere ju jepet shanci te gjitheve, me kete kot keta legena do jene deri sa te vdesin. Prandaj i meshoj idese per ndryshim pa keta palco verdalle, por fjala po iku ky kush do vije eshte vertet per ata qe nuk kane shprese dhe pranojne te drejtohen nga psikapat perversi qe na drejton sot, dhe ta dish ky shartim eshte me i keqi i karakterit njerezor. ;)
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Ti i meshon idese per ndryshim dhe sigurisht jemi dakort, por nuk e mbeshtet askund.
Te gjitha ato ndryshime duhen bere , por aktualisht jemi perpara nje fakti e te besh teori boshe (sepse alternativat e tua duan kohe) , eshte si te cosh uje dem ,sepse asnje burim nuk e mbush,
Konkretisht Drejtor, kujt tia japim voten? Kujt pra sugjero nje emer....qe eshte i painkriminuar, me duar pa gjak, pa vjedhur etj etj....dhe do e votojme!
Nuk ka pra, nuk ka! Praktikisht ska asnje...teorikisht plot!
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Ti i meshon idese per ndryshim dhe sigurisht jemi dakort, por nuk e mbeshtet askund.
Te gjitha ato ndryshime duhen bere , por aktualisht jemi perpara nje fakti e te besh teori boshe (sepse alternativat e tua duan kohe) , eshte si te cosh uje dem ,sepse asnje burim nuk e mbush,
Konkretisht Drejtor, kujt tia japim voten? Kujt pra sugjero nje emer....qe eshte i painkriminuar, me duar pa gjak, pa vjedhur etj etj....dhe do e votojme!
Nuk ka pra, nuk ka! Praktikisht ska asnje...teorikisht plot!
Mos ja jepni asnjeriu, mbajeni kete qe keni se po ja shohni e do na shihni hajrin. Bah me nxorre gjumin qe ne 5.30 te mengjesit te te ktheja pergjigje.:shqip:
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
E mire ashtu do bejme :) ....fli prape tani!
Dhe hiq dore nga propaganda boshe :p
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member

Ne situaten politike qe ndodhemi tani,a duhet te jape doreheqjen kryeministri Edi Rama?
Per ca mund te jete boshe per ca mund te kete ndonje vlere per mua eshte nje mendim. Fundja c’me plasi edhe mua jetoj ne shtetin me te pasur te botes ku prespektive kane ata qe kane vlera dhe nuk kane te ngulitur ne tru llogjiken po iku ky bariu qe kemi sot kush do na drejtoje ne deleve.;)
 

Hera

Moderatorë
Staff member
po pooo poooooo,hahahahahahhaa
Po ku jep dorheqje ky?!
Ky eshte shnjalli vete hahahahahahaha
Koritsaki cdo thote shnjalli se duhet te marr fjalor me vete :tv:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Koritsaki cdo thote shnjalli se duhet te marr fjalor me vete :tv:
hahahaaha,do te thote djall,eshte fjal dialektike.
Tera mundesit i ka te jete si fjale me rrenje nga gjuha Turqisht.
 

Hera

Moderatorë
Staff member
hahahaaha,do te thote djall,eshte fjal dialektike.
Tera mundesit i ka te jete si fjale me rrenje nga gjuha Turqisht.
Mos qesh se vdiqa me keto dialektet :hihi::chh
 

Passion

Super Moderator
Staff member
Ne turren
Ne turren
Ne turren e druve.

:p

Preferoj qe Monika te jete ministre e arsimit. :D
 
Top