Krijimet e muajit Tetor 2019

Krijimet e muajit Tetor 2019


  • Totali i votuesve
    30
  • Poll closed .

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Uaaa as mi amorr spaska votuar? He se i flas une ne cap ske ti. lol

Do votoj sesben ai! Ku ka ketu. lol
Ok fole per amoren....po ti nen amore kur do e lshosh nai pllum lol
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
5 votova , jo se me pelqeu por e lexova me me qejf se te tjerat. Na falni per konfuxionin. :p
 
Last edited:

MrCool

Simple
I lexova shkrimet dhe te them te drejten nuk mu duken edhe aq te goditura, ne krahasim me ato te Shtatorit jane me dobet.

Votova per Gjethja e fundit.
 

Didi

C'est la vie.
Staff member
Me ne fund i lexova te gjitha shkrimet. Po them nja dy fjale per secilen.

1- Sme pelqeu me thene te drejten.

2- Permbajtja me pelqen por ama sikur eshte shkruajtur me shpejtesi, forma le per te deshiruar.

3- Mezi e perfundova, shume fjale te perseritura, kam pershtypjen se autori nuk e ka rilexuar.

4- Jo keq, lexohej mire pavarsisht fjalive te sterzgjatura por asgje wow.

5- Fillimi sme pelqeu (si edhe fjalit e sterzgjatura), pjesa tjeter qe me e lezetshme.

6- Titulli dhe forma sme pelqejn, por me pelqejn emocionet qe percjell.

Per te votuar, duhet te mendohem perderisa nuk me kaplloi me emocione asnjera ne vecanti.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Mir do ishte sikur votimet ketu te behen sikurse te konkursi fotografis..dothot te kemi mundesi te votohet me shum se nje foto.
 
  • Like
Reactions: iva

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Pershendetje

Edhe pak ore na ndajne nga mbyllja e konkursit dhe ende skeni votuar....

Ju lutem votoni se do tju ngelet pishman :p

Serioze, mbetem ne pritje te votave dhe analizave tuaja sepse ju i jepni larmishmeri kesaj teme

Dhe ju falenderoj pa mase qe jeni keta qe jeni :)
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Mir do ishte sikur votimet ketu te behen sikurse te konkursi fotografis..dothot te kemi mundesi te votohet me shum se nje foto.
Arfe ky opsion do hiqet edhe tek fotomania, nuk eshte normale te votojme per me shume se nje krijim ,kur ne fund fituesi eshte vetem nje..

Kalofsh bukur
 
Top