Konkurs Nje Javor

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Ia dergova .....e kam kalu e une " e mjera" 40 germshin lol
Jane pak 40 fjale.
Por une i them zotnise te mos dorezohet se keshth kerkesa kemi plot neve.
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Jane pak 40 fjale.
Por une i them zotnise te mos dorezohet se keshth kerkesa kemi plot neve.
Me pak fjale e kalova....shpresoj mos perbej problem
Jo aspak nuk dua tia prishim, bile dua ta lavderoj sinqerisht per kete nisme :)
 

ZoteriaJuaj

Anëtar i Nderuar
Ktej thote keni afat 1 jave ktej thote anetar te mjere qe ne dite te pare lol
Mos e merr aq seriozisht se nuk e thash per tu ndjere keq. E thash te frymezoj ata qe nuk me kane shkruajtur plus edhe me shaka
Nick. 40 fjale shume.

Ka poezi me 3-4 fjale fhe jane shume domethenese.
Si pershembull "a rose is a rose is a rose..." ku trendafili ne kete rast ka shume kuptime dhe jo vetem kuptimin e trendafilit
2-3 e kane kaluar mbi 40 fjale.

Athere lidheset(apo si quhen ato) nuk po i quaj. I, e, te, qe, ne, me, ua...

Si konkurs i pare po e shkelim nje rregull edhe pse me i rendesishmi
 

ZoteriaJuaj

Anëtar i Nderuar
Zana, Abis, Artini edhe te tjere. Po pres une :Dna u ben 4, edhe kater te tjera. :D


Une per vete i kam shkruajtur 2 a tre ne mendje por nuk di nese dua te marre pjese apo jo. Dhe ato qe me dergojne thjesht numeroj sa fjale jane, por ne te lexuar nuk i lexoj vertet.
 

jana80

Super Moderator
Staff member
urime nicktjeter kot ste them un pen e arte
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Kur do e hapni konkursin e ketij muaji?
 
Top