Konkurs Nje Javor

ZoteriaJuaj

Anëtar i Nderuar
Konkurs nje javor rreth nje fjale

Regullat
Fjala te jete ne gjuhen Shqipe.
Jo me shume se 40 fjale.
Jo fjale banale
Cdo shkrim eshte anonim (dhe me dergohen mua ne privat)
Shkrimi (poezi, etj) te jete mbi fjalen e zgjedhur.
Votimet hapen javen tjeter. Ose ne date 22
Dhe mbyllen ne date 26 (pune festash)
Ai qe pergjigjet i pari ketu zgjedh fjalen.
 

Zana1

Braveheart
Jam kurioze rreth k'saj fjale :

Mjerim
 

Soulmind

oNcE...
:O

Sa ide e lezetshme. Ruajeni per vitin tjeter me mire :) cdo muaj mund te hapet ne kete menyre ^_^ pasi muaji dhjetor e ka konkursin. eshte akoma i hapur.
 

Zana1

Braveheart
Eshte konkurs javor jo mujor... dmth non stop every week/weekly .

So Brainstorm : )

Great idea
 

Zana1

Braveheart
Merru me temen , jo me Zanen : looool
 

Soulmind

oNcE...
Eshte konkurs javor jo mujor... dmth non stop every week/weekly .

So Brainstorm : )

Great idea
dhe mua me pelqeu, por si ide e re te fillonte ne Vit te ri, vit i ri fryme e re. Nejse.. nothing wrong thought

p.s. Konkurs cdo jave i bie sherr cdo jave lol
 

ZoteriaJuaj

Anëtar i Nderuar
dhe mua me pelqeu, por si ide e re te fillonte ne Vit te ri, vit i ri fryme e re. Nejse.. nothing wrong thought

p.s. Konkurs cdo jave i bie sherr cdo jave lol
Te behet njehere kete jave pastaj shohim per javen tjeter.
Dhe nuk ka per te pasur sherr.
 

Zana1

Braveheart
Eshte me deshire jo me imponim..

Hajt tani, mos prish temen. looool

Ps... Sherret e sinqerta nuk i bejne dem njeriu, e nuk e kuptoj se perse i luftojne kaq shume k'tu.... sic duket ju zene bishtin : D
 

ZoteriaJuaj

Anëtar i Nderuar
Mos e ndotni temen.

Fjala eshte mjerim, mos beni edhe temen te mjere tani.


3 jeni ketu, 5 minuta per te shkruajtur dicka rreth mjerimit, jo me shume se 40 fjale.
 

Soulmind

oNcE...
E mire, good luck ca me thene. Ne fakt nqs thoni ju qe s'do ket sherr e besoj dhe une pasi sherret nuk fillojne prej nesh lol
 

Zana1

Braveheart
U tryin 2 provoke one though : D
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Zotnia bravo per idene! :)
Tani sa kohe kemi ne dispozicion se rrompa perdompa sdo shkruajme.
Do mundohem neser patjeter te shkruaj dicka, besoj kam kohe deri neser?
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Sa anetare te mjere. :p

40 fjale dhe vetem dy e kane marre mundimin, dhe nje nga keta mbi 40 fjale. lol
Vetem mos fillo me paragjykime....nese ai/ajo qe tr ka nisur mbi 40 fjale mund tia komunikosh ne privat :)
Se po e ben si puna e asaj shprehjes - dua burre si i joti, po e dua tani lol
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
1 ta coj une dhe behen 3.
Opla'

1 Moni ia 4.
 

Soulmind

oNcE...
Vetem mos fillo me paragjykime....nese ai/ajo qe tr ka nisur mbi 40 fjale mund tia komunikosh ne privat :)
Se po e ben si puna e asaj shprehjes - dua burre si i joti, po e dua tani lol
Ktej thote keni afat 1 jave ktej thote anetar te mjere qe ne dite te pare lol
 
Top