Komplimentet më të bukura që mund t’i bësh një vajze

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
Komplimenti me i bukur eshte ai qe buron nga zemra. Kto copy-paste, "je yll", "ke sy te bukur" etj jane cringy, femrat i degjojne perher dhe s'jane aspak originale. Kapni detajet dhe komplimentojini femrat mbi ato gjera qe e bejne ate unike, ndryshe nga te tjerat. E rendesishme eshte edhe menyra se si gets delivered komplimenti/si e percon tek tjetri, pra jo vetem nepermjet fjaleve, por edhe nepermjet syve, shikimeve.
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
Une prsh kur du ti boj I kompliment i femre qe ta mar ne haremin e petraqit i them: o mi zogu ckena ;). Iku maroj ka merdhif si muhabet 🤪
Ato qe nuk meritojne haremit tat dmth te Petraqit kaloi nga ne per remont.. lol lol
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
Je aq e bukur sa po piva edhe nje o do vdes o do martohem me ty per nje nate.. lol lol
 

Frank

Shine like a star ne forme dielli!
Une prsh kur du ti boj I kompliment i femre qe ta mar ne haremin e petraqit i them: o mi zogu ckena ;). Iku maroj ka merdhif si muhabet 🤪
Po turp ske! Ti e urren ate fjale.🤣
 

lovely

Anëtar i ri
La la la lajka gjithe kohen nga pas ti Po ec me lajka un gjithe kohen koken nga pas
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
I tregoni bukurite shpirterore qe ke vene re te ajo, dhe shprehini ato mendime me rime (poezi).

KUJDES! Po e bete sic duhet, rrezikoni permbytje nga vershimi i loteve te saj :p
 

Frank

Shine like a star ne forme dielli!
Je e mire por une kshu jam, i mar me radhe🤣🤣🤣🤣
Pastaj prit nje bauuuu kokes
 

Frank

Shine like a star ne forme dielli!
Du me pa dhe uneeeeeeee!
 
Top