Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Kisss Zinna qe e ndrit forumin ...:puth:
Ca ndrit kjo mojjjj
Kjo vetem vjen sa na fut xixat per me shume mall e iken , smeriton kisse kjo, pale ndriqime yttt

Sdi pse me erdhi ti jap nje :kis DM :D
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Jee qelosss ?? :p
Me e-finale mi ca ben keshtu lol
Nese une jam shtrige 1 here sipas teje, ajo eshte 10-fish shtrige me shume :p (po se njehhh ti jo :p)

:kis edhe Arfenilla e boll per sot :p
 

Ultraviolet

One day or day one. You decide 🍻
Titulli: KiSs..

Nje puthje per Kilushen, Marlen, Nicktjeter dhe Bellen :*
 

Ultraviolet

One day or day one. You decide 🍻
Titulli: KiSs..

Ca ndrit kjo mojjjj
Kjo vetem vjen sa na fut xixat per me shume mall e iken , smeriton kisse kjo, pale ndriqime yttt

Sdi pse me erdhi ti jap nje :kis DM :D
tani e pash un qe mpaske puth :D
kujtova se te mendova perpara un :p


Kiss edhe Elushen edhe pse spo e shof mo on :(
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Kiss keto vajzat siper. Dhe shume fare Endrren :kiss ... Neven, elushen
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: KiSs..

Princeshen meqe e kam on:puth:
Soul meqe nuk eshte on:puth:
Nick se eshte mjalt :puth:
Zina qe nuk na harron asnjher :puth:
Tuanen kusheriren time:puth:
Jetesen se rrin deri von ne forum:puth:
Bellen qe eshte vip:puth:
Nevin meqe jemi ne luft bashk :puth:
Ajsni sy bukuren:puth:
Didin kaqurrelen se me ka terheq vrejtje , te kem kujdes nga miqet ketu se do te dalin ne fund armiq :puth:
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: KiSs..

Jo moj Arfenilla :) nuk rri deri vonë, porse koheve te fundit cdoherë hyjë shumë vonë pas mbramjes (perjashtim sot) se skam mundesi më heret :)

Kiss edhe ty e dashur Arfenilla.... :puth:
 
Last edited:

Elushe

Vogëlushe
Titulli: KiSs..

Ne kete dite te bukur pranverore dua te puth Endrren, Delirium Mind, Bellen, Princeshen, Nicktjeter, Nevertitin edhe Kilen.
 

Ultraviolet

One day or day one. You decide 🍻
Titulli: KiSs..

Princeshen meqe e kam on:puth:
Soul meqe nuk eshte on:puth:
Nick se eshte mjalt :puth:
Zina qe nuk na harron asnjher :puth:
Tuanen kusheriren time:puth:
Jetesen se rrin deri von ne forum:puth:
Bellen qe eshte vip:puth:
Nevin meqe jemi ne luft bashk :puth:
Ajsni sy bukuren:puth:
Didin kaqurrelen se me ka terheq vrejtje , te kem kujdes nga miqet ketu se do te dalin ne fund armiq :puth:

Fjala 'armiq' si shum e rend... se fundja zihemi, bashkbisedojme, bojm paqe etj etj dhe prap zihemi kshu per sport :D

Nje kiss dhe nga un kshu nga inati ateher :kis
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: KiSs..

Fjala 'armiq' si shum e rend... se fundja zihemi, bashkbisedojme, bojm paqe etj etj dhe prap zihemi kshu per sport :D

Nje kiss dhe nga un kshu nga inati ateher :kis
hahahah qe armiku im u vetdeklaru lol
ajo se vlersoi te ti eshte se je me 1 fetyre ,edhe pse kemi kontradikta ne shum tema nuk do thot se te kam shpall armike jo ty po asken qe nuk ndan mendim te njete me mua .Por ajo se me lendon me shum, eshte njerz me shum fetyra se ndrrojn fetyren brenda nates,
Dhe per ty nje :puth:
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: KiSs..

:puth: Rendex dhe Zina mqs i kam në linjë :*..
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: KiSs..

Redin per ti thone flm per kafen :)
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: KiSs..

Kisssss per Elushen....Soulin,Arfen,Nick.Neven,Zinen, Kingen,Endrren,bella,DM,Didi,love,Tuanen,Pinky,Kila,Legally,Marlen,Jetesa .....dhe gjithe ata qe i kam harru,
 

MasteR

I'm offline
Titulli: KiSs..

Kiss love...........
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top