Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: KiSs..

:mosqaj: :mosqaj: Per Master se ishte gati duke qajt qe se kish puth njeri..:p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..

Kete fund nentori nuk do kiss asnje goce por shpresoje te marre kisse qe ta bejme festen kuq e zi ::cool:: pra pres qe buzet e tyre te kuqe te prekin faqen time te zeze (te nxire nga dielli):kiss: e ta bejme kuq e zi :shqip1: o sa mire me qene shqiptar o hej :shqip1: hajde goca mos vononi :kohe:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..

Kiss Sky pa dashur te ja prish gjumin :cunikis:
 

TrueLovE

You Have My Heart
Titulli: KiSs..

Kisssssss Shume Xpersonin ........
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: KiSs..

Sot nga nje kiss per te gjithe, sepse jemi ne prag te 100 vjetorit te pavaresise!
 

Didi

C'est la vie.
Staff member
Titulli: KiSs..

:kiss: Luv
:kiss: zikun
:kiss: sensuuunn
:kiss: soulin
:kiss: emrintjeter
:kiss: akullin
:kiss: shkodranen

ah kiss dhe renin qe nuk me harron :D
:kiss:
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: KiSs..

Mqs sot per here te pare po e hap kete post nje Kiss per te gjithe
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..

Du mej dhan Endres nje kiss (pufje t'moqme) t'para 15 vjece (t'ktuniherit ):love1::lufte:kiss :love1::lufte:kiss :love1::lufte: eu vakt o vakt :hmm::hmm:
 
Last edited:

My Self

Born To Be Happy
Re: KiSs..

Rendex :kiss se qenke i vetmi qe mpaske kujtuar edhe pse pa dashje :p
 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: KiSs..

75971_518530921499304_2054970283_n.jpgKiss per forumistat virtual :falet:
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Nje :kiss per te gjithe miqte e mi te forumit...me rastin e pavarsis...ah kush ka ngren torte ska puthje :p
 

MasteR

I'm offline
Pe: KiSs..

Slow Kissss For Rrapatushe
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..

Kiss per Sky qe ti vazhdoje mbare dita e sapofilluar e punes :puff::lulet:dhe kiss My Self qe ti shkojne mbare mesimet :lulet::puff:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top