Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Didi

C'est la vie.
Staff member
Titulli: KiSs

Nje super kissssssssssss..x sensiten:kiss
 

gjysh-kicua

Anëtar i ri
Titulli: KiSs

dhe nje kiss per fieraken se e kam si shpirt fare mhuaa patriote
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: KiSs

du me ju kiss te gjithve sonte ....

PD : JAM ME GRIP
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: KiSs

ueee me raft mu ai gripi jot.....mos o zot :p

kissss kisssss
aman se du me pas ndergjegjen e paster un ... kte gripin qe me ka zen po e mbaj vet ... ty te rente ky gripi tip i fundit ,,,, gripi i derrave meduket se ja thone emrin
 

sensuu

sweet
Titulli: KiSs

aman se du me pas ndergjegjen e paster un ... kte gripin qe me ka zen po e mbaj vet ... ty te rente ky gripi tip i fundit ,,,, gripi i derrave meduket se ja thone emrin
ahahhaah LOL gripi derrit nuk eshte me grip tip i fundit>
pastaj,nga e di ti qe nuk ke gripin e deeeerrit :p

te shkuara.....:)
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: KiSs

ahahhaah LOL gripi derrit nuk eshte me grip tip i fundit>
pastaj,nga e di ti qe nuk ke gripin e deeeerrit :p

te shkuara.....:)
epo spara sheh shum lajme lali ... kam ngel nja 3 muj mbrapa e nja 2 jav anash
 

Altuna

!!!<<<Amaz!nG GirL>>>!!!
Titulli: KiSs

Kis
s For Ever
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs

sonte du me kiss sensuu veq per inoti :puthdore:
 

iLirjam

Banned
Titulli: KiSs

mace mace kis kis kis
c´ka topiku qe leviz??
esht macoku camarroku,
bani tzuni tkapi trroku,
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: KiSs

kisss veten time para gjumit ..
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top