Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Frank

Shine like a star ne forme dielli!
He he rri e pak, pastaj mos kerko me llogari lol
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
He he se e ke rinis me kembe te mbare, s'te kam fshi asnje koment :p
Skam qene ndonjehere kunder fshirjes se komenteve nese ato jane jashte teme,se jam e ndergjegjshme qe debati del nga vija gjithmone,por jo te jem shembulli per te tjeret ,gjithsesi kjo eshte teme e ezauruar apo jo?!
 

Frank

Shine like a star ne forme dielli!
Skam qene ndonjehere kunder fshirjes se komenteve nese ato jane jashte teme,se jam e ndergjegjshme qe debati del nga vija gjithmone,por jo te jem shembulli per te tjeret ,gjithsesi kjo eshte teme e ezauruar apo jo?!
Meqe kishe ankesa per verejtjet de se dhe une te ezauruar e dija.
Ik se u bere vone :p
 
  • Like
Reactions: iva

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
Befshi qejf for the rest of the night o piplla. :D
 
Top